Pioneer 130 ;)

08.09.2014
2,222
3,198

14 martta ektiğim ayçiçeklerine geçen hafta intervix attım 2,3 gün sonra aralarını geçtim. Ot tan bezmiş ayçiçekleri ilaç artı arası geçince şahlanmışlar. İntervixin içine combi koydum ondanmıdır arasının geçilmesindenmidir bilemiyorum amma gidişatları çok iyi birde bi yağmur çarpsa tadından yenmez. Ha hepsi böylemi tabiki değil. Kumsal olup derine kaçırdığımız yerleri bozduk yeniden ektik 2. Ye ekilip kalma tohum olup bozulan 8-10 dönüm yerimi 3. Ye ektim. Tarım çiftçilik çok kumar dedikleri bu işte.
IMG_3521.JPG
IMG_3525.JPG
IMG_3529.JPG

14 martta ektiğim ayçiçeklerine geçen hafta intervix attım 2,3 gün sonra aralarını geçtim. Ot tan bezmiş ayçiçekleri ilaç artı arası geçince şahlanmışlar. İntervixin içine combi koydum ondanmıdır arasının geçilmesindenmidir bilemiyorum amma gidişatları çok iyi birde bi yağmur çarpsa tadından yenmez. Ha hepsi böylemi tabiki değil. Kumsal olup derine kaçırdığımız yerleri bozduk yeniden ektik 2. Ye ekilip kalma tohum olup bozulan 8-10 dönüm yerimi 3. Ye ektim. Tarım çiftçilik çok kumar dedikleri bu işte. Ekli dosyayı görüntüle 49142Ekli dosyayı görüntüle 49143Ekli dosyayı görüntüle 49144
Maşallah çok güzel duruyor erken ekmenin avantajı bizde bugün yağmur var önümüzde ki hafta ful yağışlı bence sen bunlara yağmur öncesi 10 kg bir gubre at bak ne oluyor

14 martta ektiğim ayçiçeklerine geçen hafta intervix attım 2,3 gün sonra aralarını geçtim. Ot tan bezmiş ayçiçekleri ilaç artı arası geçince şahlanmışlar. İntervixin içine combi koydum ondanmıdır arasının geçilmesindenmidir bilemiyorum amma gidişatları çok iyi birde bi yağmur çarpsa tadından yenmez. Ha hepsi böylemi tabiki değil. Kumsal olup derine kaçırdığımız yerleri bozduk yeniden ektik 2. Ye ekilip kalma tohum olup bozulan 8-10 dönüm yerimi 3. Ye ektim. Tarım çiftçilik çok kumar dedikleri bu işte. Ekli dosyayı görüntüle 49142Ekli dosyayı görüntüle 49143Ekli dosyayı görüntüle 49144

Maşallah süper bundan sonra yapılacak işlem hasat :) sakın gübre atma yanıyor sonra hasata yakın [emoji4]