Ramata Arpada son durum

Hasadimizi bugun yaptik Allah bereket versin
20200702_150429.jpg
20200702_150938.jpg
20200702_153256.jpg

Bereketli olsun Cemal abi bu arada motoru mu degistirdin bayadir foruma giremiyorum yeni fark ettim :)
Sağolasın kardeşim 🤠
Traktor emanet köyden arkadaşin TD75D
Arpayı o aldı onda 2 traktor vardı birini emanet verdi benimkinde balya makinası takılı calışıyordum acele bictik ama ilk defa TD75D ye bindim 15 yıldır td 65 kullanmama rağman arada yerli ile ithal kadar fark var oda 4 piston farkı ben bukadar farklı performans beklemiyodum bictikten sonra yonca bağlamaya gittim benimki Altımda leyland gibi geldi [emoji1][emoji1]

Sağolasın kardeşim 🤠
Traktor emanet köyden arkadaşin TD75D
Arpayı o aldı onda 2 traktor vardı birini emanet verdi benimkinde balya makinası takılı calışıyordum acele bictik ama ilk defa TD75D ye bindim 15 yıldır td 65 kullanmama rağman arada yerli ile ithal kadar fark var oda 4 piston farkı ben bukadar farklı performans beklemiyodum bictikten sonra yonca bağlamaya gittim benimki Altımda leyland gibi geldi [emoji1][emoji1]
Kolay gelsin bereketli olsun cemal abi çok haklisin bende geçen gün 100 td ye bindim birkaç tur tarla sürdüm gram kesilme yok 65 e gelince hayattan beziyor insan [emoji16] birgün 75 lik alirsin umArım