Remörk almayı düşünüyorum 10 tonluk caselli ve palazoğlu arasında kaldım

Ynt: Remörk almayı düşünüyorum 10 tonluk caselli ve palazoğlu arasında kaldım

newharun link=topic=82562.msg982244#msg982244 date=1426450347' Alıntı:
kaça aldığınızı sorabilirmiyim. Ben de değiştirmeyi düşünüyorum.
Yetkili bayiden 2014 haziranda Sıfır olarak 7000 TL ' ye alsım ama faturada 6350 TLyazıyor.Tarım kredei kooperatifleri ve diğer marka bayilere sordum 9000-13000 arası fiyat söylediler.Şimdiden hayırlı olsun kesinlikle pişman olmazsın.

Güle güle kullanın. Güzel ve büyükmüş.
3.5 tonluk var ama küçük geliyor. Harman da zorluk çekiyoruz.
Tekrar hayırlı olsun. Allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin.

hiç birini kullanmadım ama duyduğum ve gördüğüm kadarıyla en iyisi oruçoğlu ve palazğlu diye biliyorum. alacak olsam palazoğlu tercih ederim..

dustero link=topic=82562.msg982378#msg982378 date=1426465490' Alıntı:
Senin bahsettiğin tandem römork değil çift dingil römork. Kardeşimizde açıklamamış tandemmi arıyor çift dingilmi.
remork tipini yazmamış arkadaş dogru diyorsun ben normaltip remorkdan bahsediyorum. tandem dahamı hafif.

Bizim köyde montano aldılar 3 günde devirdiler.Montanonun yapısı da aynı caselli gibi.Neden devrildi derseniz bizim buralar rampa ve tarlalar yan bastı tavuk gübresi taşırken damperi kaldırmadan yan yatmış sebebi ise makasları tutan kulağın şasenin üzerine oturtulmasına bağladık römork düz yolda bile esnediğini söyledi sahibi.Bakaslar direk şasenin üzerine oturunca römork çok yüksekde kalıyor.Bizim bölgede palazoğlu ve köksal çok kullanılır.

• Beğen
Tepkiler: Hasan Ucar
Römork fabrikasyon olacak her yıl üstüne koyacak. Ustalar elbet kaliteli yapıyor ama arge yok hep deneme yanılma. Bende almadan çok araştırdım çok konuştuk köksallar iyi römork bence.
guzel kaliteli romork yapan ustalarda vardır fabrika yapımları da iyi olmuyor bazen en azından istediğin kalınlıkta parçalardan romork yaptırma ihtimali var tabi herkesin zevki ayrı

guzel kaliteli romork yapan ustalarda vardır fabrika yapımları da iyi olmuyor bazen en azından istediğin kalınlıkta parçalardan romork yaptırma ihtimali var tabi herkesin zevki ayrı

Bu konuya katılıyorum köyümde bir abi var Ada'mın yapamayacağı remork yok özel ve gerçekten kalite yapıyor kendini aşmış köyde birçok kişinin remorkunu yapmistir böyle insanlarla anlaşmak hem hesaplı hemde kalite olacağı düşüncesindeyim bakın bu tanponu o usta yapti 640 takı remork oda onun imalatı
0233c75ba49d0751c133544f703cb86d.jpg
ecdf9d3c1818336e3e6ce8d21e162230.jpg
IMG]https://uploads.tapatalk-cdn.com/20171012/f4a0d1cbe3bd09df2030066cc780c999.jpg[/IMG]