şahinoğulları tam otomatik pulluk toprak çevirme performansı

Ynt: şahinoğulları tam otomatik pulluk toprak çevirme performansı

musa kazım değer link=topic=86598.msg1037550#msg1037550 date=1448214586' Alıntı:
Bana mi öyle geldi sanki puluk çok zayıf duruyor puluk bacakları oyle
sahınoğulları tarım makınaları kalıtelı celıkler kullanarak üretim yapmaktadır.kullanılan butun parcalar ısıl işleme tabi tutmaktadır,sağlamlık konusunda en ufacık şüpenız olmasın butun sorunları garantı kapsamındadır

mehmet şahin link=topic=86598.msg1037566#msg1037566 date=1448216351' Alıntı:
sahınoğulları tarım makınaları kalıtelı celıkler kullanarak üretim yapmaktadır.kullanılan butun parcalar ısıl işleme tabi tutmaktadır,sağlamlık konusunda en ufacık şüpenız olmasın butun sorunları garantı kapsamındadır
tebrikler mehmet bey acaba 4 lü olanının fiyatlarını ögrenebilirmiyim bide bu pullukların agır ve hafif tipleri mevcutmu yoksa tek tipmi

Bence çok başarılı,tebrik ederim. Tabaklar da boya artığı kalmasına rağmen,o tavda toprak da tutmamış. Ben çok beğendim.
Edit: Döner pulluk üretmiyorsunuz sanırım,yoksa istek üzerine mi üretiyorsunuz?

ertac sahin link=topic=86598.msg1037543#msg1037543 date=1448213858' Alıntı:
naıl abı senın gıbı alsak kırılır mı dıye dusunuyoruz bı de bakalım :D
Ümraniyede kırmak çok zor, sürüm tekniği aynı devam ederse o zaman kaçınılmaz, dsi kanalı gibi tarlaların ortası :)

pulluk gayet başarılı. tebrik ederim. pulluk kulaklarının üzerindeki ek parçalar, içe bükük olsa daha mı iyi çevirirdi acaba?

nailyetek link=topic=86598.msg1037613#msg1037613 date=1448220059' Alıntı:
Ümraniyede kırmak çok zor, sürüm tekniği aynı devam ederse o zaman kaçınılmaz, dsi kanalı gibi tarlaların ortası :)
bundan sonra duzelecek ıns naıl emmı :D turan ı emeklı edecez nasıp olursa ;)