Şahsuvaroğlu'nda düşük yakıtla konfor bir arada

Şahsuvaroğlu Tarım, fuarda Explorer3 85 ve Explorer3 100 model traktörleri sergiliyor. Bu ürünler Euro 3 Deutz motor donanımıyla düşük yakıt sarfiyatı ve konforu bir arada sunuyor. Şahsuvaroğlu Tarım, Same, Ford ve Lamborgini ' nin disbiritörlüğünü yürütüyor. Bu markalara ait traktör üretiminin dışında Balya ve Dane kurutma makineleri, biçerdöver makineleri üretim ve satışını yaptıklarını söyleyen Şahsuvaroğlu Tarım Pazarlama Uzmanı Ozan Karakaya, firmanın Türkiye genelinde 60 bayisi ve 140 servisi olduğunu ve traktör satışının yüzde 4 ' ünü gerçekleştirdiğini söyledi.

Şahsuvaroğlu Tarım, fuarda Explorer3 85 ve Explorer3 100 model traktörleri sergiliyor. Bu ürünler Euro 3 Deutz motor donanımıyla düşük yakıt sarfiyatı...

: Şahsuvaroğlu'nda düşük yakıtla konfor bir arada

koç tarım hasan link=topic=1780.msg16514#msg16514 date=1205486579' Alıntı:
Şahsuvaroğlu Tarım, fuarda Explorer3 85 ve Explorer3 100 model traktörleri sergiliyor. Bu ürünler Euro 3 Deutz motor donanımıyla düşük yakıt sarfiyatı ve konforu bir arada sunuyor. Şahsuvaroğlu Tarım, Same, Ford ve Lamborgini ' nin disbiritörlüğünü yürütüyor. Bu markalara ait traktör üretiminin dışında Balya ve Dane kurutma makineleri, biçerdöver makineleri üretim ve satışını yaptıklarını söyleyen Şahsuvaroğlu Tarım Pazarlama Uzmanı Ozan Karakaya, firmanın Türkiye genelinde 60 bayisi ve 140 servisi olduğunu ve traktör satışının yüzde 4 ' ünü gerçekleştirdiğini söyledi.

Şahsuvaroğlu Tarım, fuarda Explorer3 85 ve Explorer3 100 model traktörleri sergiliyor. Bu ürünler Euro 3 Deutz motor donanımıyla düşük yakıt sarfiyatı...

SAYIN HASAN KARDEŞİM:
BU ÖNEMLİ HABERİN İÇİN TEŞEKKÜR ETMEK İSTERDİMMM..ANCAK EDEMİYORUM.ARAŞTIRMADAN DOĞRUYU ÖĞRENMEDEN BİRİLERİNİN SÖYLEDİĞİNİ HEMEN DOĞRU KABUL EDİP,İNSANLARI YANLIŞ BİLGİLENDİRİYORSUNUZ.KEŞKE BEN YANILSAM DİYORUM AMA YAZILANLARIN DOĞRULUĞUNU ARAŞTIRMAKTAN YENİ KONULAR AÇAMIYORUM..
BİKERE EXPLORER SAME NİN MODELİ DEUTZ DEĞİL. TRAKTÖRÜN MOTORU DEUTZ DOĞRU AMA EURO 3 DEĞİL.NEZAMAN BU TRAKTÖR EURO 3 MOTORLA TÜRKİYEYE GELDİ BEN ANLAMIYORUM.YAPMAYIN ARKADAŞLAR.BAKIN ÜRETİCİ SİTESİNE.BİR YERİNDE TİER 3 EURO 3
VEYA STEGE 3 YAZAN YER GÖSTERİN...HERKESTEN ÖZÜR DİLEYEYİM TEK TEK. BUYRUN YENİ KONUYA..
ÖNCELİKLE BURASI FENDT BÖLÜMÜ. BENCE ÖZGÜRÜN DEDİĞİ GİBİ YERİ BURASI DEĞİL DEUTZ VEYA SAME OLMALI..
ŞİMDİ ŞU LİNKLERE BİR GÖZ ATIN VE EĞER DOĞRUYSAM.SİZE BU BİLGİLERİ VERENLERE GEREKLİ CEVABI VERİN DERİM.
LÜTFEN BİR BAKIN VE DOĞRULARI GÖRÜN.İNSANLARI YANLIŞ BİLGİLERLE DOLDURMAYIN..SEVGİLERİMLE...

http://www.samedeutz-fahr.com/same/range.php?rng=640

www.explorer3-tractor.com

BU TRAKTÖRÜN ÜRETİCİ BROŞÜRÜ.. BÜTÜN ÖZELLİKLERİ VAR.
http://www.explorer3-tractor.com/download/EXPLORER3_85_100_EN.pdf

BUDA EKONOMİ GÖSTERGESİİİİİİ..RÖLANTİDE BİLE 220 GR/KW SARFİYATI VAR BUNUN NERESİ EKONOMİK??? 1800 -2000 MOTOR DEVİRLERİNDE 240 GR/KW ÇIKIYOR... 936 TEKNİK ÖZELLİKLERİNE BAKIN.. 196 GR/KW TIR.DİĞERLERİDE 204-206 GR/KW TIR.

: Şahsuvaroğlu'nda düşük yakıtla konfor bir arada

kardeşler ben sıze gazetedekı yazan yazıyı aynen aksettırdım. hıc bır alıntı eksıtme artırma yapmadım konuya gelınce yanlıs acmısım kusura bakmayın

Ynt: Şahsuvaroğlu'nda düşük yakıtla konfor bir arada

ARDADAŞIM BİLDİĞİM KADARIYLA SAME LOMBARDINI VE DEUTZ`UN ŞİRKET EVLİLİĞİ VAR BUNLARIN İÇİNDE FORD YOK VE BUNUN GİBİ FİRMALAR KÜRESELLEŞMEYLE BİRLİKTE AYAKTA DURABİLMEK İÇİN MALİYETİ DÜŞÜRMEK ADINA ŞİRKET EVLİLİĞİNE GİDİYORLAR ÇÜNKÜ UZAK DOĞUDAKİ ÜLKELER FİRMALARI TEHTİT EDER DURUMDA FAKAT YERE SAĞLAM ŞEKİLDE KÖK SALMIŞ FİRMALAR ZATEN BELLİ BİRKAÇ FİRMA KALDI ONLARDA KENDİNİ KALİTESİYLE SİSTEMİYLE TEKNOLOJİSİYLE HER ŞEKİLDE KANITLAMIŞ VE O SON SİSTEM TEKNOLOJİNİN LİDERLİĞİNİ BELGELERLE ARAŞTIRMALARLA KANITLAMİŞ ZATEN. (ESKİ FENDTÇİ İLKAY)32 yıldır

ilkay link=topic=1780.msg32025#msg32025 date=1209917504' Alıntı:
ARDADAŞIM BİLDİĞİM KADARIYLA SAME LOMBARDINI VE DEUTZ`UN ŞİRKET EVLİLİĞİ VAR BUNLARIN İÇİNDE FORD YOK VE BUNUN GİBİ FİRMALAR KÜRESELLEŞMEYLE BİRLİKTE AYAKTA DURABİLMEK İÇİN MALİYETİ DÜŞÜRMEK ADINA ŞİRKET EVLİLİĞİNE GİDİYORLAR ÇÜNKÜ UZAK DOĞUDAKİ ÜLKELER FİRMALARI TEHTİT EDER DURUMDA FAKAT YERE SAĞLAM ŞEKİLDE KÖK SALMIŞ FİRMALAR ZATEN BELLİ BİRKAÇ FİRMA KALDI ONLARDA KENDİNİ KALİTESİYLE SİSTEMİYLE TEKNOLOJİSİYLE HER ŞEKİLDE KANITLAMIŞ VE O SON SİSTEM TEKNOLOJİNİN LİDERLİĞİNİ BELGELERLE ARAŞTIRMALARLA KANITLAMİŞ ZATEN. (ESKİ FENDTÇİ İLKAY)32 yıldır

' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' FAYDALI YORUM TEŞEKKÜRLER ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' '

arkadaşım sana bilgileri verenyada gazeteye sunan kişi yanlış bilgi vermiş bisefer ozan karakaya diye birini ben şahsuvaroğlunda tanımıyorum vede o isimde birinide hiç görmedim birde
same deutz-fahr gurubundaki traktörlere euro3 motor kullanılmıyor çünkü adamlar kendi motorunu kendileri üretiyorlar
yakıt konusunada gelince benim söylememe gerek yok harbi deutz yada same kullananlar bilirler kimin az yakıt yaktıgını diye düşünüyorum

arkadaslar gırın bakın bu motorların hepsı euro 3 (stage 3 ) motorlardır.. bıde yazılmıskı euro 3 degıl kendı motorunu kendı uretıyor dıye.. arkadasım lutfen bıraz arastır nıye euro 3 motor dıyorlar dıye :S deutz 2012 motorların hepsı euro3 motordur lutfen bı zahmet edınde global ınternet sıtesıne bakın..

carkcı link=topic=1780.msg325987#msg325987 date=1295365033' Alıntı:
arkadaslar gırın bakın bu motorların hepsı euro 3 (stage 3 ) motorlardır.. bıde yazılmıskı euro 3 degıl kendı motorunu kendı uretıyor dıye.. arkadasım lutfen bıraz arastır nıye euro 3 motor dıyorlar dıye :S deutz 2012 motorların hepsı euro3 motordur lutfen bı zahmet edınde global ınternet sıtesıne bakın..
Arkadaşım ,sende bi zahmet ediverde mesaj tarihlerine bi bakıver ne zaman yazılmış diye...... noo*-*-