SAKARYA' da Başak 2073 vs Erkunt 70 herşey nizami

Ynt: SAKARYA' da Başak 2073 vs Erkunt 70 herşey nizami

wood link=topic=61533.msg683419#msg683419 date=1357844580' Alıntı:
Abi edenler kendilerine ediyolar.videonun içine girip susturmak gibi bir şansımız yokki. ok-*-s
Elbette,
Videonun içine girip susturmak gibi şansınız yok kabul.
Sitede yeniyim.
Zaman zaman vakit buldukça;
Geçmiş konuları da inceliyorum.
Bu site tarım sektörüne hitap ettiğine göre,
Tarım sektöründe çalışan bir çok bayan var.
Yorumların birinde okumuştum;
Tarım sektöründe önemli bir faktör olan bayanların da bu siteden faylanacağı ile ilgili idi.
Şimdi soruyorum sizlere;
Sizler bu küfürlü görüntüyü hangi bayan yakınınıza izletirsiniz?

70 e serısı ile başak arasında 200kg fark var başak daha ağır......ZF ile çekiştirselerdi ZF nin alacagından eminim çünkü basak 3050kg ZF tek ceker kabınlı 3400kg....Zaten bu vıdeodakının E serısı oldugu Vıdeonun en basındaki serı sekılde gerı gelısınden bellı...

Hakan TOKSOY link=topic=61533.msg683424#msg683424 date=1357845140' Alıntı:
Elbette,
Sitede yeniyim.
Tarım sektöründe önemli bir faktör olan bayanların da bu siteden faylanacağı ile ilgili idi.
Şimdi soruyorum sizlere;

tepki konusuna yorum yapmayacagımda
trakkulüpte video izlerken uzun zamandır sesi sondan kapatıyorum birdefa talihsiz bir olay oldu bir videoyu sesi açık şekilde izlerken.
en güzeli sesi kapatın kesin çözüm olsun

coyote26 link=topic=61533.msg683425#msg683425 date=1357845222' Alıntı:
70 e serısı ile başak arasında 200kg fark var başak daha ağır......ZF ile çekiştirselerdi ZF nin alacagından eminim çünkü basak 3050kg ZF tek ceker kabınlı 3400kg....Zaten bu vıdeodakının E serısı oldugu Vıdeonun en basındaki serı sekılde gerı gelısınden bellı...

iki markanın sitesine baktım arada 80-90 kilo fark var başak agır yalnız öndeki tamponuda hesaba katarsanız birde şöför inmiş onuda hesaba katarsanız sonuçta kilolar denkleşiyor hatta avantaj hafif dediginiz traktöre geçiyor

sözüm meclisten dışarı empati kuramıyor malesef erkuntçu arkadaşların bazıları
hep erkuntun çektigi videoları izlerken ister erkunt 500kilo agır olsun hiç umursamadan erkunt çekti kral erkunt şöyle sürüdü böyle gezdirdi vs diyorlar ama erkunt çekilince hemde birçok kişinin begenmedigi başaga bile çekilince kilo problemi ni öne sürüyorlar
problem kiloda degil
problem hazımda
problem fanatizmde

ARKADAŞLAR videoyu bi kaç defa izledim şaşırdım yav. bu nasıl bir çekiş gücüdür helal olsun başağa. valla ben başakların bu şekilde bir çekme gücüne sahip olduğunu bilmezdim öğrendiğim iyi oldu. tekrar helal olsun başağa oyuncak gibi aldı götürdü erkuntu.. küfür olayına gelince herşey doğal kurgu olmadığı için arkadaşı hoş görmek gerekir.. çok ta tepki göstermeyelim.

SmhGwz link=topic=61533.msg683674#msg683674 date=1357894081' Alıntı:
:D dicek bieşy yok adamalr yapmış erknt çekilmiş :D

Semih kardeşim,
Benim tepkim;
Küfürlü konuşma içeren videonun yayınlanması.
Hangi marka olursa olsun,
Bu tür çekişme görüntülerine zaten karşıyım.
Eğer bir şekişme yapılacaksa,
Tarla da traktör arkasına takılan bir ekipmanla yapılmalı.

Elbette,
Sitede yeniyim.
Şimdi soruyorum sizlere;

Hakan TOKSOY link=topic=61533.msg683685#msg683685 date=1357895552' Alıntı:
Semih kardeşim,
Benim tepkim;
Küfürlü konuşma içeren videonun yayınlanması.
Hangi marka olursa olsun,
Bu tür çekişme görüntülerine zaten karşıyım.
Eğer bir şekişme yapılacaksa,
Tarla da traktör arkasına takılan bir ekipmanla yapılmalı.

Elbette,
Sitede yeniyim.
Şimdi soruyorum sizlere;
ya şimdi küüfr olayına bizim yapcagımız bişey yok vidyoyu çekenlerin olayı biz mtorolarla alakalı yani ama dediğiniz gibi pyalaşımda küfür içerdiği nedeniye silinebilir. :)

YAVUZ_13 link=topic=61533.msg683541#msg683541 date=1357855265' Alıntı:
tepki konusuna yorum yapmayacagımda
trakkulüpte video izlerken uzun zamandır sesi sondan kapatıyorum birdefa talihsiz bir olay oldu bir videoyu sesi açık şekilde izlerken.
en güzeli sesi kapatın kesin çözüm olsun

iki markanın sitesine baktım arada 80-90 kilo fark var başak agır yalnız öndeki tamponuda hesaba katarsanız birde şöför inmiş onuda hesaba katarsanız sonuçta kilolar denkleşiyor hatta avantaj hafif dediginiz traktöre geçiyor

sözüm meclisten dışarı empati kuramıyor malesef erkuntçu arkadaşların bazıları
hep erkuntun çektigi videoları izlerken ister erkunt 500kilo agır olsun hiç umursamadan erkunt çekti kral erkunt şöyle sürüdü böyle gezdirdi vs diyorlar ama erkunt çekilince hemde birçok kişinin begenmedigi başaga bile çekilince kilo problemi ni öne sürüyorlar
problem kiloda degil
problem hazımda
problem fanatizmde

Mevzu fanatizim değil konu başlığı herşey nizami olarak geçmiş aradaki kg farkını ortaya koyduk sadece....Basak cektı A cektı B cektı Bize faydası olamayan klisenin papazı mevzusu Burda fanatıklık yapmıyoruz...Sonucta iki motorda camiyada tanınan markalar...

tamamen sanayi ortamında yapılmış bir çekişme, o yüzden rahat bir şekilde küfürler ediliyor . insanlarda art niyet yok ama kötü bir görüntü.

traktörlere gelince ; bu iki traktörü aynı ekipmanla , şoförler sırayla değiştirilerek tarlada görmek isterdim. o zaman gerçek pehlivan belli olur.

arkadaşlar başak çekmiş mi çekmiş- yok erkunt hafifti yok e serisiydi yok öyleydi böyleydi .sonuç ortada 70 beygir 25-30 milyara bunun üstüne motor yok.erkunt alanlar niye satıyo ister bi sorun.

steyr kullanıcısı olarak tarafsız bi yorum yapayım 1. o 2073 değil 73-75 aralarında fark var çünkü her iki traktörü de kullandım kullananlar farkını bilirler 2.si erkunt zf değil e serisi başak çekti helal olsun ama ortada şöyle bir durum var keşke erkunt zf olsaydı da o videoya da baksaydık hangisi çekerdi diye ama tahminim erkunt 70 zf nin çekeceği kanısındayım

ayrıca bir tek erkuntçu arkadaşın küfüre dikkat çekmesi tuhaf geldi ben o söylemese anlamazdım gayet doğal geldi çünkü hepimiz zaman zaman küfür ediyoruzdur.
tabi bu küfür iyi bişeydir demek değil.

Küfrün;
Erkunt çusu,
Başak çısı,
MF cisi
Nh cısı
Vs.
olmaz.
Yazdığım yazıyı tekrar okursanız;
Yazımın içeriğindeki hassasiyeti görebilirsiniz.

'Zaman zaman vakit buldukça;
Şimdi soruyorum sizlere;
Sizler bu küfürlü görüntüyü hangi bayan yakınınıza izletirsiniz?'

Saygılar.

erkunt 70e yi başak çekmiş .. bunda probelem yok zaten beklenende oydu başak ta zf337 şanzıman var.. ama erkunt nimet 70t zf537 şanzımanlı ile bağlasalardı durum çok daha farklı olurdu buda açıktır..

Hakan TOKSOY link=topic=61533.msg683867#msg683867 date=1357916007' Alıntı:
Küfrün;
Erkunt çusu,
Başak çısı,
MF cisi
Nh cısı
Vs.
olmaz.
Yazdığım yazıyı tekrar okursanız;
Yazımın içeriğindeki hassasiyeti görebilirsiniz.

'Zaman zaman vakit buldukça;
Şimdi soruyorum sizlere;
Sizler bu küfürlü görüntüyü hangi bayan yakınınıza izletirsiniz?'

Saygılar.

arkadaşım o da katlanıversin o kadar ne yapayım adam çekişirken küfür etmiş gidip döveyim mi zorla sildireceksiniz.takıldığın yere bak sen söylemesen dikkat bile çekmez.sanayi ağzı işte olur o kadar.

başak 26 link=topic=61533.msg683764#msg683764 date=1357907071' Alıntı:
arkadaşlar başak çekmiş mi çekmiş- yok erkunt hafifti yok e serisiydi yok öyleydi böyleydi .sonuç ortada 70 beygir 25-30 milyara bunun üstüne motor yok.erkunt alanlar niye satıyo ister bi sorun.
al dostum bı erkunt hüsran sonu https://www.facebook.com/photo.php?v=493362670706589

arkadaşlar ben çekiştirmeye karşı bir insanım :D ama başak difransiyel kilidini kullanıyor nasıl fark etmiyorsunuz anlamıyorum iki tekerden biri hiç kaçırmazmı yağu arkasında onu çeken biri varken :) o sistem onun bir özelliğiyle kullanıcak tabi ...