SALİH ARKADAŞIMIZIN TÜRKTRAKTÖR FABRİKASI'NDAN ÇEKMİŞ OLDUĞU RESİMLER

• Konbuyu başlatan kuyucakli_26
  • Başlangıç tarihi
: SALİH ARKADAŞIMIZIN TÜRKTRAKTÖR FABRİKASI'NDAN ÇEKMİŞ OLDUĞU RESİMLER

SALİH VERDİĞİN SÖZÜ UNUTMA HAAA.... noo*-*- ANKARA YA GELDİĞİMDE İKİMİZİN ÇOK GEZECEK YERİ VAR... ok*0*-

: : SALİH ARKADAŞIMIZIN TÜRKTRAKTÖR FABRİKASI'NDAN ÇEKMİŞ OLDUĞU RESİMLER

Σų§ŧ@ƒ-ą Eskişehiri link=topic=537.msg3375#msg3375 date=1199559567' Alıntı:
Süper resimler Salih, Case ' lerin rengi daha güzel bence NH ' dan. Kapsaydın ordan bi tane, anlaşılmazdı bile. arab-*-* Emeklerine sağlık Uğur...

aynen katılıyorum caselerin rengi daha güzel türküsü bile var [kırmızı motor aldınmı?)

Güzel resimler...Arkadaşlar bi kaç kişiden duymuştum.Türktraktör fabrikaya gezi düzenliyor falan diye o konuda bilgisi olna varmı.Halen dewam edyormu bu geziler...

arkadaslar resımlerı ben cektım mustafa aslında oraya gırmısken alsadım kımse farketmezdı aslında oyn-*-sarkada cbı 110luk case vardı gercekten cok guzel makınada cıkısa kadr yakalanırım dıe korktum oyn-*-s oyn-*-s ama gırıste bı td95 vardı tekerlerını acmıslar o kadar ssuperdıkı td95in genıs tekerıde super duruo aslında bu arada td serısının lambalarını deıstırmsler yıne dıkkat ettıysenız td yuksek catı td65sb nın yanında nası duruo ole yaww baya yuksek yapmıslar onları ama cekısı nasıdır bılmem o motor cabuk batar bence camurda ugur sna tek sey soluom sen yeterkı gellll aga gezdırmek eglendırmek beendenn eger bu aralarr gelırsenn capayıda alırızz sızı bı traktor fab gezdırırım ordan bı kızılay ordanda koyyy ahhh bı gelsenızz buralar tek basına cekılmıo fab gezıom gezıom tek olunca orda bıle adamın canı sıkılıo ozgurr adlı arkadas o gezıler bıttı galıba sen kacırmıssın ok*0*-

: : SALİH ARKADAŞIMIZIN TÜRKTRAKTÖR FABRİKASI'NDAN ÇEKMİŞ OLDUĞU RESİMLER

salih link=topic=537.msg3476#msg3476 date=1199627810' Alıntı:
arkadaslar resımlerı ben cektım mustafa aslında oraya gırmısken alsadım kımse farketmezdı aslında oyn-*-sarkada cbı 110luk case vardı gercekten cok guzel makınada cıkısa kadr yakalanırım dıe korktum oyn-*-s oyn-*-s ama gırıste bı td95 vardı tekerlerını acmıslar o kadar ssuperdıkı td95in genıs tekerıde super duruo aslında bu arada td serısının lambalarını deıstırmsler yıne dıkkat ettıysenız td yuksek catı td65sb nın yanında nası duruo ole yaww baya yuksek yapmıslar onları ama cekısı nasıdır bılmem o motor cabuk batar bence camurda ugur sna tek sey soluom sen yeterkı gellll aga gezdırmek eglendırmek beendenn eger bu aralarr gelırsenn capayıda alırızz sızı bı traktor fab gezdırırım ordan bı kızılay ordanda koyyy ahhh bı gelsenızz buralar tek basına cekılmıo fab gezıom gezıom tek olunca orda bıle adamın canı sıkılıo ozgurr adlı arkadas o gezıler bıttı galıba sen kacırmıssın ok*0*-

Hadi yaa bitmişmi üzüldüm gerçekten gidip görmek istiyordum fabrikayı falan :( ...Ama olsun napalım yapcak bişi yok

Ynt: SALİH ARKADAŞIMIZIN TÜRKTRAKTÖR FABRİKASI'NDAN ÇEKMİŞ OLDUĞU RESİMLER

paylaşım için teşekkürler süper paylaşım olmuş emeğine sağlık