Same tiger 75 çift çekerin gaz yememe sorunu çözüldü

Ynt: Same tiger 75 çift çekerin gaz yememe sorunu çözüldü

yağ soğuyup katılaştığı için sıcakken geçtiği borulardan zorla geçiyor ve buda ses yapmasına neden oluyor aslında transmisyona bira ekleme yaparken daha ince yağ koyup mesela 5 litre gibi inceltme yapılırsa ses daha nadiren yaniaşırı buzlu havalarda yapar şahsen ben biraz daha inceltmiştim..

bu samelerin torklarını neden düşük yapmışlar yükseltilebilir mi torku örneğin hattat a65 4x4 tork285 new holland tt65 4x4 tork261 same tıger 65 4x4 ün ise tork240 neden en düşük tork samenin bundan dolyı rampalrda erken boğuluyor nh nin 4 le çıktığı yeri ben 3 le zor çıktım (nh tt65 same tıger 65 ) ikisindede 1 ton yük vardı

traktörün çalışma saati kaç öncelikle eğer 600-700 saati tamamlamamış tam performans alamazsın ayrıca denediğin traktör hararet göstergesi tam çalışma sıcaklığına gelmeden gene tam performans alamazsın haaa en son olarakta biraz daha performans istersen turbo taktıra bilirsin..

anladım önümüzdeki sezon daha çok performans alacağına eminim yeterki motoru sağlam açmış ol yani bas gazına acıma fırsat buldunmu kökle gazı mesela pullukta bunu ben hep yapardım motor daha atik oluyor sonradan ha birde dediğim gibi çalışma sıcaklığı tamamlanmamış traktörden performans alınmaz bunu asla unutma...

yasin yok deme gozumle gordum yarıstık hatta samecıyle aynı bayırda aynı romorkla yan yana basladık mf260 gold bayır yukarı 4 ledi same 2 den 3 e attı 3 de bayıldı mf 3 den 4 e attı bayıla bayıla cıktı o yokuşu o gunden sonra mf 260 gold 4x4 mınımax lara hasta oldum.