Satılık MF135 Çok Temiz

Bu arada @The_Hoca ve @darende44 ve diğer hocalarım Same Tiger 50 2011-12 model için ne düşünüyorsunuz? 80-85bin civarı bu traktörden almayı düşünüyorum? Alınır mı?
135 göre ikinci eli nazlı
135 den üstün bir traktör üste fazla para vermeden alınır mantıklı olur . Bildiğimiz kronik bir sorunu yok varsada bilen arkadalar cevap verirler.
İkinci el traktör sorunları olabilir bilen biri ile kontrol etmeniz sizin için iyi olur

• Beğen
Tepkiler: mucoti
50.000’e birinden kaporo aldım. Üçüne beşine çok bakmak istemiyorum, Afyon’da bir traktör beğendim, forumda Afyon’lu birileri var mı acaba bana yardımcı olacak? Benim tecrübem yok biliyorsunuz. Kendim anlamaya çalışacağım artık. Kabinli bir tane buldum 83 istiyor ama 80’e bağlamaya çalışacağım. 2250 saatte. Lastikleri yeni. Dışarıdan da yıpranmamış duruyor. 2011 model. Özellikle nelere dikkat edeyim?

• Beğen
Tepkiler: cemal ÖZTÜRK
hayırlı satışlar neden boyaniyo bu traktorlerin gövdeleri anlamiyorum belki boyasız olsa daha cok rağbet edilir
Boya alttaki kusuru örtmek için yapılmıyorsa neden yapılmasın ki küflü paslı bir görüntülü durmasındansa temiz işçilik ile yapılan bir boya daha iyi bence en azından mevcut metalide korur gözede hoş gelir

Boya alttaki kusuru örtmek için yapılmıyorsa neden yapılmasın ki küflü paslı bir görüntülü durmasındansa temiz işçilik ile yapılan bir boya daha iyi bence en azından mevcut metalide korur gözede hoş gelir
öylede piyasa onu goturmuyo bna kalsa tabi boyalı tertemiz daha güzel

• Beğen
Tepkiler: Hüseyin 58 58
Benim satın aldığım amca kendi boyadı 76 model traktör boyasız hiç de hoş durmuyordu, herhangi bir kusurdan değil, dediğiniz gibi hem korumak için hem de güzel durması için.