SATILIK traktor Case 115JXU

04.12.2007
5,974
7,758
46
lüleburgaz
Son düzenleme:
ilgilendiğim ve takibinde olduğum bir makina bunu listeye alıyorum , merak ettiğim bişey var ama bu genel olarak traktör çok temiz duruyor saate yok hep merak etmişimdir insanlar neden satıyor özel bir sebebi yoksa yatırım ise eyvallah ama umarım borç atlatma değildir makina sıfır gibi

• Beğen
Tepkiler: Mustafaşahin
Newholland TR5 110 elektro comand takas ile değiştirdi.
Bu ağabeyimiz sık sık ekipman değiştirir
O şekilde bir çiftçidir kendisi
😊👍
Gerçekten de piyasada nadir bulunacak traktörlerden .
Bayii takasta 1 milyona tutmuş
Adamlar üzerine 180 000 lira kendi kârını yansıtmış güzel para kazanıyorlar masallah.

Newholland TR5 110 elektro comand takas ile değiştirdi.
Bu ağabeyimiz sık sık ekipman değiştirir
O şekilde bir çiftçidir kendisi
😊👍
Gerçekten de piyasada nadir bulunacak traktörlerden .
Bayii takasta 1 milyona tutmuş
Adamlar üzerine kendi kârını yansıtmış güzel para kazanıyorlar masallah.
peşin alındıysa bilemem ama zamanında ve ticari olarak uygunsa yada 5 yılı doldu kredi bitti değişelim ise güzel yatırım tabikide
Allah ağırlığınca kazanmayı nasip etsin inşallah :)
Maşallah hasta kaldım kafadan 1.150 biter duruyor rakam olarak
Az önce bir konuda yazmıştım bu paralara jx 90-100-110 yada td gibi makina almaktansa yaşıda olsa bana bunlar daha mantıklı geliyor ama bu makina fazla temiz :)
Yada 1.150 phantom 3.105 vermektense bence çok çok daha mantık lı ama bence tabi :)

Benim bildiğim ;
115 hp - 461 tork
Stage 1 yazılım ile
140 hp - 520 tork oluyor

Aslında aynı temizlikde denk gelseler bende maxxum yada ts seçebilirim onlar ağır hizmet , jxu ve T5xxx ler ara iş gibi geliyor bana ama traktörün temizliğini anlatmak için demek istediğinizi anladım , eski üyelerdenim çok yazmazdım ama çok okurdum formda sizide bilirim maşallah ben flonuzu çok beğeniyorum :)

İskender abi dibinde motor varmış. Gittin nerelerden motor aldın. Şaka bir yana temiz traktör. İhtiyacı olana güzel bir seçim olur. Sizin orayı da listeye aldım. Herkes biraz keyfi değiştiriyor gibi sizin köyde. Benim TD' de temiz. Ben daha parlattım. Herkes sıfır mı diyor. Galerici arkadaşta orası meşhur dedi temizlikte satarken...

Erkan iyi döleklerin ıçin çok teşekkür ederim .bizim köyümüzde bir kaç çiftçi ağabeyimiz var .
Onlar HOBI amaclı bu çiftçiliği idrak ediyorlar.😁🧿.
Haliyle bu şekilde tem8z düzgün traktörler takasa gidiyor.
Bu traktor de en az sendeki kadar temizdir idda ediyorum.
Imkanim olsa maxxum.ile takasa girip bu traktoru almak isterdim .
O kadar temiz bilginiz olsun.

• Beğen

Resimler ve ekler

• Screenshot_20230319-024358_sahibindencom.jpg
    Screenshot_20230319-024358_sahibindencom.jpg
    505.6 KB · Görüntüleme: 23
  • Screenshot_20230319-024116_sahibindencom.jpg
    Screenshot_20230319-024116_sahibindencom.jpg
    89.2 KB · Görüntüleme: 25
  • Beğen