sezer süt sağım makinası hakkında ??

merhabalar. bir tekli süt sağım makinası ihtiyacımız vardı. köydeki halam sadece 2 ineğini sağmak için kullanacak ancak bu konuda hiç bilgim yok sizlerin yardımını almak istedim. sezer süt sağım makinası nasıldır ? iyi değilse hangi marka almalı illa kurtsan veya tulsan mı almak gerekiyor onlar daha pahalı gibi çünkü.

şu anda hepsiburada comda ekstra indirim olduğu için cevaplarsanız çok sevinirim.ayrıca iyiyse ihtiyacı olan arkadaşlara duyurulur mobilden yüzde 20 indirim varmış 4 e kadar. daha öncede bu kampanyadn aldıklarım piyasadan uyguna gelmişti bilginize))

Bu soru benım içinde önemli.Bende aynısını soracaktım.Çok faydalı oldu.Bizim ahırımız evin altında 2 hayvanımız var süt toplama kabını hani şu 30 litrelik var ya onu eve koysak ineklerimizi de ahırda sağsak süt hortumla eve ulaşır mı böylece süt taşımaktan da kurtuluruz. Birde temizlemesi çok zormu? teşekkurler

Bu soru benım içinde önemli.Bende aynısını soracaktım.Çok faydalı oldu.Bizim ahırımız evin altında 2 hayvanımız var süt toplama kabını hani şu 30 litrelik var ya onu eve koysak ineklerimizi de ahırda sağsak süt hortumla eve ulaşır mı böylece süt taşımaktan da kurtuluruz. Birde temizlemesi çok zormu? teşekkurler
Koyabilirsin fakat 2 inekten 30 litre üzeri süt çıkarsa yukarı çıkıp boşaltıp gelmen lazım [emoji1] birde pulsatör güğümün kapağında olduğundan evde tık tık ses yapar