Sıfır Erkuntta Lastik Açıldı.

Daha Yeni alınan erkunt nimet 70 lüks (daha 15saatte)de lastik açılma yaptı bils-*- sanki kaplama lastik açılmış gibi servisi aradık hemen 1 saatte geldiler resimlerini çekip fabrikaya gönderdiler bakalım ne olacak daha önce sizin başınıza geldimi böyle bişey ?

Ynt: Sıfır Erkuntta Lastik Açıldı.

geçmiş olsun bizim burda ki erkuntlarda lastikte sorun oldu petlasın esperi geldi motor sahiplerine dediki aşırı sert zeminde yürütmüsünüz dalga geçer gibi rapor tuttu havalarını aldılar bende jd 4 lastikte kavuçuk hatası vardı eksper 126 km götürdüm dediki düşük havayla çalışmısın gelde çıldırma 1 sene makkeme sürdü 3 milyar bilirkişiye keşif parası verdim 2 defa 4 kişi geldi kavuçuk hatası dediler şu anda avkatım 3 aya yakın icra başlattı gooderiya jd ve adıyaman bayisine yakında fazlasıyla alırız bence yasal hakkını ara zaman çok önemli makkemede göz önünde bulunduruluyor

oozgurefee09 link=topic=54561.msg577872#msg577872 date=1334078541' Alıntı:
benim de yanaklarda çatlama yapmıştı sağolsun değiştirdiler sorun çıkmaz hemde benim garanti bitmeye yakındı burda lastik firması petlas la bağlantı kurman gerek
aynen benim kısmet 2wd nin önlastiklerde problem olmuştu.servisim petlasla irtibata geçti hallettiler. ama biraz geç gelmişti benim lastikler. bizim ilçede petlas yetkili satıcısı olmadığı için muamele uzamıştı..

ERKUNT Traktör link=topic=54561.msg577776#msg577776 date=1334074272' Alıntı:
Daha Yeni alınan erkunt nimet 70 lüks (daha 15saatte)de lastik açılma yaptı bils-*- sanki kaplama lastik açılmış gibi servisi aradık hemen 1 saatte geldiler resimlerini çekip fabrikaya gönderdiler bakalım ne olacak daha önce sizin başınıza geldimi böyle bişey ?
servis köye gelip gideli kaç gün oldu, Hep servis kalitesizxliği sorunu bence. madem geldiler köye lastiği taksınlar. Sonradan garanti sayılırsa parayı düşsünler, değilse parayı istesinler ama iş güçten kaldığı zaman traktör kıymeti yok.

Traktörü ucuza mal etmek için malın ucuzuna kaçar malzemenin ucuzunu kullanırlarsa sonu böyle olur işte. Kişi lastiği değiştirirken isterse Petlas takar isterse adi Çin lastiği takar ama sıfır alınan bir traktörde bu tip kalitesiz malzeme kullanılmasına ve bunun kullanıcıya dayatılmasına karşıyım.
Geçmiş olsun. İnşallah masraf çıkartmadan çözülür sorun.