sizce bu kullanışlı olurmu?*?

Ynt: sizce bu kullanışlı olurmu?*?

ALİ DURMUŞŞŞŞŞ link=topic=51753.msg526474#msg526474 date=1328121082' Alıntı:
haklısın kardeş arasıra bendede öyle oluyor bunun çözümü yokmu ki? :S
slk-*-s dalga geçiyo gbi bölüm bulunamadı diyor ya yine ozaman sorun yok geri al kopyala yazdığını yanıtla de gönder. bazen fark etmiyosun göndermediğni asıl ozaman koyuyor birde senden sonra yazmışlarsa duva*-*0 duva*-*0

kullanan birinden öğrenmek lazım kullanışlımı,
acaba tohum deriliğini nasıl ayarlıyor, derin sürse bi dert yufa sürse bidert?
ağırlıkta sıkıntı olmaz sanki zaten batsın diye şaseye su dolduruluyor, buyur sana hazır ağırlık...

bereket. link=topic=51753.msg526677#msg526677 date=1328129106' Alıntı:
kullanan birinden öğrenmek lazım kullanışlımı,
acaba tohum deriliğini nasıl ayarlıyor, derin sürse bi dert yufa sürse bidert?
ağırlıkta sıkıntı olmaz sanki zaten batsın diye şaseye su dolduruluyor, buyur sana hazır ağırlık...
kullanan birini bulmak zor olurda abi satıcının dediğine göre çok iyi fazla ağır olamaz diyor gobley legeride 55 liymiş.

Avrupada yaygin diyolar ama ben daha görmedim. Adamlar bi ürünü kaldirir kaldirmaz biri önden sürüyor arkasindan yine baskasi önde diskaro arkada mibzer ekiyor...

ALİ DURMUŞŞŞŞŞ link=topic=51753.msg526432#msg526432 date=1328118554' Alıntı:
bizim buralarda hiç yok adanada ceyhanda üretiliyormuş gobley olarakta kullanılıyormuş
ceyhanda üretiliyor adana yolu üzerinde de fabrikaları var.bizim de ekim gübre ve bazı makineler cansa kaliteli gerçekten makineler.bu makine nasıl olur bilmem kullananlara rastlamadım hiç ama kullanşlı olur bence buğday falan çok ekiyosan..