sizce karda rampayı same70 mi hattat80 mi iyi çıkmıiş

Ynt: sizce karda rampayı same70 mi hattat80 mi iyi çıkmıiş

karda boşmotor çıkarken 10hp fazla olsa ne farkı olur az olsa ne farkı olur anlamadım karda altı yüksek tekeri balon olan daha iyi cıkar

ceksparow-1986 link=topic=39470.msg343801#msg343801 date=1298096425' Alıntı:
karda boşmotor çıkarken 10hp fazla olsa ne farkı olur az olsa ne farkı olur anlamadım karda altı yüksek tekeri balon olan daha iyi cıkar

Dostm sen hiç karda Odun filan çektinmi bende same tiger avr 70 bide same hafif oldu halde alıyor ben 60 kuturunde ağaç bağlıyorm arkaasına karda 4tane 5 6 metre motor ağır olsa yere basar çeker kendini hafif olması patinaj yaptırır same lastik olsa o makinayı geçer ben okadar diorm. bide ferguson var burda arkadasda orman tibi 3.075 o motor daha ağır onla karda deniorz motorları ama asfaltta çektirdinmi sameyle kapısıyorlar :) denedim şahsen inanmayan qelsin kocaeli :):)

fıattatn birşey olmaz arkadaşlar hattat iyi çıkmış same hattatın yolunu izlemese zirveye zor varırdı işte hattatın gücü işte yerli motorun gücü güçç*-* alk-*s :D

HELAL OLSUN SANA...... NE ÇEKMİŞ NE ÇIKMIŞ BE....
BOŞ İŞLERLE UĞRAŞMAKTAN NE ZAMAN VAZGEÇECEKSİNİZ. BİR GARİBAN BENİ GÖTÜR DESE TRAKTÖR ÇALIŞMAZ KARDAN GİTMEZ YOL KAPALI BİR SÜRÜ ŞEY SIRALARSINIZ AMA İŞ BOŞ BELEŞE GELİNCE....

YOKSA SİZ KÖY YOLUNU MU AÇIYORDUNUZ ? BAK BU AKLIMA YENİ GELDİ VALLA ÖZÜR....

same explorer 80 olsaydı orda kilo falan fark etmez hat tat falan dinlemez 1m karda gittiğimi biliyom ben same explorer 80 ile argon 80 ' lede gittim. lastiğiniz iyi ise gidiyor zorlanmadan ama same ' nin lastiği orginal lastiği ise çıkmaz goodyear ise gitmez tutunmuyoki lastik same ordan iyi çıkmış şoföre helal olsun.