Soğan Ekimi Sonrası Yelpaze Hüzmeli (T-jet) meme ile Stomp Extra Uygulaması.

Bugün bizde 35litre suyla attık (video yükleyemedim)

Resimler ve ekler

• IMG_0291.JPG
    IMG_0291.JPG
    776.3 KB · Görüntüleme: 103
Vitesi düşür.4 bar çok fazla ilacı toz edersin öyle.burda 2 bar civarında ve traktör 2l vitesinde.
Birde t jetler kaç numara?
Benim kullandıklarım 3 numara.
Merhaba ; 2l vitesi kaç km/h hıza karşılık geliyor acaba? Şunun için soruyorum bana basınç fazla gibi geldi, 2 Bar basınçta o sıvı o kadar sürüklenme ve atomize olmaz, sizin değerlerinize göre 03 yani mavi nozzle ile 1 dekara 40 l. sıvı atılacaksa ve 2Bar basınca ayarlanmışsa traktör hızının 3km/h olması gerekir(belkide tam bu şekilde ayarlamışsınızdır videodan yanılmış olabilirim) , jet yani plastik memeleri 2-7 Bar arası basınçta kullanabilirsiniz (lechler st için), daha yüksek basınçlar meme ucunun genişlemesine yol açarak debi miktarınızın bozulmasına dolayısı ile tüm hesaplarınızın karışmasına yol açar, bizim müşterilere tavsiyemiz dekara 15-20 l. uygulanacaksa sarı(02) , 20-30 l. için mavi(03) , eğer 30-40 l. uygulanacaksa kırmızı (04) olur.

Adsız.png

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: gkhAn

Videoda ortalama hızı 5 km civarıdır.Birde gösterge tam 2 barda değil 2 civarı yanı biraz daha fazlaydı.Bu memede 4 numara başlıkta var birdahakine onunlada denenebilir.