ŞOK OLDUM..!!!

Ynt: ŞOK OLDUM..!!!

Yuh artık.. kıytırık depo kapağının fiyatına bak sen... Ağustos ayında kubota servisinden depo kapağı istedim adam kapağı bıraktı bide para mı verecen diyo 3 kuruşluk malzeme için iyice abartmışlar. LS traktörlerin parçası genelde böyle pahalı herhalde komşumuz LS90 var hidrolik hassasiyet POT unu kırmış servise sordu 500 tl civarı bişey söyledi. Aynı POT Ankara konya sokaktaki elektronikçilerde 3 5 lira bişey.

sebazios link=topic=79765.msg945140#msg945140 date=1418318930' Alıntı:
Sitede depo kapağını kaybetmeyen kalmamış :D

Nazar değmesin, 36 yaşında JD ' nin orjinal kapı daha.. 20 kere kaybettik hepsinde bulduk çok şükür..
abi yanlış anlamayında depo kapağı nasıl kayboluyo doldurup kapatırsın bu kadar hatta bi kere depo tıkanmıştı 3 ay üst kapaktan boru salladık kapak evde o şekilde kullandık gene kaybolmadı ;D bizimde orjinal kapağı, sanırım bi tek o orjinal ;D

Horozkentli-Yasar link=topic=79765.msg945043#msg945043 date=1418308722' Alıntı:
valla oylese kakalayacaktır kapagı sana :) ben şimdiye kadar bi sürü marka kullandım en iyisi yerli yaygın türkiyenin tuttugu parça ucuz asla parça sıkıntısı olmayacak gittiginde heryerden parça bulabilecegin motor alıp kullanacan varsın az fazla yaksın gerekirse. ama ikinci eldede para etsin.
same explorer classıc 75 in depo kapagı 50tl.demekki çok tutulup fazla yakmasınada gerek yokmuş.tl 100a nın kapak fiyatından sonra.hemen fanatiklik yapmak mıgerekiyor anlamıyorum.arkadaş burda başına gelen bi olaydan bahsetmiş hemen araya başka marka sokmasak

Sonuçda Traktör bu illaki Kapak düşer yada Çalınır zuha-*-s
Kapa çalan tek kapa çalsa gen eiyi Mazotuda çalıyor ;D

BU arada Arkadaşımıza bi sorum var Tüketici haklarına şikayet etme şansın yokmu neticede resmen bu bir dolandırıcılık.
Aklıma takılan başka bi soru sizi Servis Depo kapağı altında başka bi bakım yapmış olmasın burada baya bi hesap şişirme olayı var bence.

Bu uzakdoğu mallarını alırken ucuz da parçayı gelince kaşıkla verdiğini kepçeyle alıyor mübarekler bizde kawasaki motorlu almıştık japon oda uzakdoğu ya 1000 tl ye aldık italyanlar 1500 tl onların parçası ucuz neyse benzin deposu delindi zaten 2 lt benzin alıyor plastik bişey servise gittim almaya adam 200 lira deyince nevrim döndü o ne ya dedim traktörün mazot deposumu bu sonra gittim italyanların deposundan aldım 20 liraya bi şekilde uydurup taktım yani uzakdoğu malına pek bulaşmayın daha 5 senesi var piyasaya oturması için

CELAL KARABULUT link=topic=79765.msg945231#msg945231 date=1418329272' Alıntı:
Bu uzakdoğu mallarını alırken ucuz da parçayı gelince kaşıkla verdiğini kepçeyle alıyor mübarekler bizde kawasaki motorlu almıştık japon oda uzakdoğu ya 1000 tl ye aldık italyanlar 1500 tl onların parçası ucuz neyse benzin deposu delindi zaten 2 lt benzin alıyor plastik bişey servise gittim almaya adam 200 lira deyince nevrim döndü o ne ya dedim traktörün mazot deposumu bu sonra gittim italyanların deposundan aldım 20 liraya bi şekilde uydurup taktım yani uzakdoğu malına pek bulaşmayın daha 5 senesi var piyasaya oturması için
ot bıcme mı var kawasakı.

arapörenli link=topic=79765.msg945219#msg945219 date=1418327971' Alıntı:
same explorer classıc 75 in depo kapagı 50tl.demekki çok tutulup fazla yakmasınada gerek yokmuş.tl 100a nın kapak fiyatından sonra.hemen fanatiklik yapmak mıgerekiyor anlamıyorum.arkadaş burda başına gelen bi olaydan bahsetmiş hemen araya başka marka sokmasak
ben new hollandı kastetmedim bu konuda sadece türkiyedeki tutulan motorlardan bahsettim ve snn same dedigin motorun depo kapagı ucuz olabilir belki ama bnm bildigim same deutzların pompa sistemleri biraz farklı bi nh tumo erkunt un pompası gittiginde ne kadar masraf açar bak bide deutz same grubunun pompa sistemi kaç para masraf açar ona bak arkadaşım. ha dersinki deutz samenin pompası saglamdır dersin belki ama türkiyedeki akaryakıt fiyatları yuksek oldugu için mazotların içinde falan su çıkıyor belki başka şeyler bile katıyolar. bilmeden alıyosun arıza yaparsa eger anlarsın farkı. ve deutz sameler kotu traktorde demiyorum deutz 2013 yılının en iyi traktoru seçildi avrupada bildigim kadarıyla.