• Hesabınıza giriş yaparken sorun yaşıyorsanız buraya tıklayarak lütfen şifrenizi sıfırlayınız.

Sondaj kuyu maliyeti..

Selamunaleykum arkadaşlar 50 dekar araziye yonca ektim sulama imkanı yok sondaj vudursam traktör arkası pompa ile fiskiye çalıştırsam sondaj vurmanın metresi kaç tl olur ben sadecé taraktörü kurup sulayacam..

Kuyu için motor fiyata dahil mi değil mi arkadaşlar bu konuda bende yeni araştırmaya başladım da

yok hocam motor dahil değil sadece sondajcı delicek pvc boruları atacak çakılını atacak okadar motor hariç fiyattan o ayrı bir maliyet

Biz bu hafta yaptırdık, 220 metre indi makine.
Mazot bizden olmak şartıyla metresi 60₺ vurdurduk.

Çıktımı bari birde ortalama ne kadar mazot gıttı ve boru masrafı ne kadar oldu küçük bir bilgi alabilirmiyim
1 ton civarı mazot gitti, 15 fiskiyelik su çıktı beklediğimiz kadar olmasada yinede bölgemize göre ortalama üstü bi su çıktı. Boru masrafı olmadı zemin kayalık oldugu için boru kullanımına gerek yok dediler

1 ton civarı mazot gitti, 15 fiskiyelik su çıktı beklediğimiz kadar olmasada yinede bölgemize göre ortalama üstü bi su çıktı. Boru masrafı olmadı zemin kayalık oldugu için boru kullanımına gerek yok dediler
220 metre ama ufak bir taş düşşse sıkıntı çıkar çok ucuza mal olmuş su çıkmış ya önemli olan o

Üst Alt