STYER TÜRKİYE YOLUNA GİRDİ

Ynt: STYER TÜRKİYE YOLUNA GİRDİ

merhaba arkadaşlar bende foruma yeni katıldım ve bu konu ilgimi çekti bende eski 768 steyr kullanıcısıydım müthiş bir traktordü eğer bu yeni gelecek olanlar(geleceğide belli değil galiba) steyr cvt direk avusturyadan gelmezse arkadaşların dediği gibi çakma olacaktır.türkiyenin avrupa ayarında bir traktor üretmesi için en az 50 sene ekmek yemesi lazım.şuan new holland t5060 kullanıyorum öncesinde td95d vardı türk montajı olan canımdan bezdirdi beni hiç ıvır zıvır arızası bitmezdi servis hergün traktorün başındaydı,onun için avrupa 5060 aldık 1030saat de tık demedi şimdiye kadar işte avrupanın farkı bu.ilerde bir traktor daha düşünüyoruz fendt yada avrupa steyr alacaz gelirse

kırşehişde satılmayan steyrın 95 hb aldılar dememe için aldık dediler ama hala duruyor.traktör çok hafif.4 lü 14 inc le güzel ama altı yere yakın hafif derden şarampolden geöerken pulluk askılıyor td 95 gidip çekiyor.eger böyle tip gelecekse çok hayal kırıklıgı yaratır.

kardeş hepinizden özür diliyorum bu konuyu ben başlatım ama malesef bizi hayal kırıklığına uğratlar adamlar güçlü koçlar müsade etmıyorlar şıtayır gelsın herhalde gelmiyecek şıtayır gelsede koçun parmağı içinde olacak çünkü cnh ile koç iş birliyi içindedır teşekürler allaha emanet olun

halil ibrahim UZUNER link=topic=44842.msg610811#msg610811 date=1340972709' Alıntı:
S.A MEHMET ABİ BU STEYLER NE OLDU İNTERNETTE 1 2 HABERDEN BAŞKA Bİ ŞEY YOK NE ZAMAN GELECEK BİDE BU 4065S LERİN FİYATI HAKKINDA Bİ BİLGİN VARMI
kırşehirdemi kamandamı satılıyor dediler.hatta bu forumdan biri de dedi.

KÖYÜZDE BİRİ ALDI.ESKİ TİP.güzel kaliteli.2006 model ama sıfır.çünkü satılmadı.kimse almadı.25 eur alındı.taksitli.memnuniyet çok iyi.tek kusur altı yere yakın.kabin içi dar. biraz içi basit yapılmış.güneşte bekleye bekleye içi sert plastik renk degiştirmiş ve şekil bozuklugu olmuş.,

köylü link=topic=44842.msg611918#msg611918 date=1341325028' Alıntı:
2006 95 hb ne modeli oldugunu bilmiyorum.yıllardır satılmıyordu.satıldı.

Demek ki kıymeti bilinmeyen bir bölgeye gitmiş... zamanında buralara gelmiş olsaydı başta ben olmak üzere onu yolda karşılayan çok çıkardı. :)

hastasına steyr cvt güçç*-*
7627708_8357ea77ba02fc81f122cf6787d78106_large.jpg