T5050- T5060 T5070 Serisi kullanım kılavuzu hakkında

Merhabalar

1978 den bu güne kadar olan Massey Ferguson kullanıcılığımız an itibari ile son buldu. 2005 3.085 4X4 traktörümüzü satıp yerine 2009 model T5050 aldık.
ilk sahibinden aldığımız bu traktör bayi aracılığı ile bize ulaştığı için sahibi ile görüşemedik. Kullanım kılavuzuna ulaşmak istiyorum. elinde olan var ise fotoğraf ya da scan yolu ile paylaşabilir mi?
yardımlarınız için teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: huseyin5450 ve 768
Kullanıcısı da olduğum traktörün broşürünü buldum ben linkini bırakıyorum. Sorularınız olursa bildiğim kadarıyla cevaplamaya çalışırım.

Broşür internette mevcut teşekkürler.
Türk traktöre ulaşıp kılavuzu istediğimde bana en yakın servise ruhsat ve kimlik ile gittiğimde bana PDF olarak kılavuzu vereceklerini ilettiler.
Trakyada bu işi yapacak servis var mı ?
Deneyerek göreceğim.
Sonuca ulaşırsam buradan paylaşacağım

• Beğen
Tepkiler: wallace22

Daha önce 5060 tla100 uzun süre kullandım. Aksine yakıt yönünden hiç şikayet etmedik. Sıfır jx75c alacaktık bu kısmet oldu. Deneyip göreceğiz. Teşekkürler
Hayırlı olsun.
Allah utandırmasın.
Balye bağlamada güzel performansı var.
Ayarlarını kontrol etmeniz iyi olur.

• Beğen
Tepkiler: huseyin5450
Hayırlı olsun.
Allah utandırmasın.
Balye bağlamada güzel performansı var.
Ayarlarını kontrol etmeniz iyi olur.
Bu yıl kuzenimle Mısır yonca ve sap balyesi yaptık t5060 ile en son petrole gitmekten sıkıldık 285 s i bağladık 1000 balyeye 25 litre yaktı 4 katı fazla yakıyor nh, 285 toz aldı ama olsun eskiden zetor 8441 vardı o da 285 s le aynı yakıyordu

• Beğen
Tepkiler: The_Hoca
Bu yıl kuzenimle Mısır yonca ve sap balyesi yaptık t5060 ile en son petrole gitmekten sıkıldık 285 s i bağladık 1000 balyeye 25 litre yaktı 4 katı fazla yakıyor nh, 285 toz aldı ama olsun eskiden zetor 8441 vardı o da 285 s le aynı yakıyordu
Hüseyin senin haberin yok ama ben kulağına fısıldıyayım yaklaşta 🗣️👂🏻forumda en önemli kuralımızdır bu "Zetor" markasından bahsetmek katii süretle yasaktır.❌❌❌
❌Zetor traktörü olanlar üye olamaz. ❌
❌Başka bir marka traktör satınalsa dahi birkez sahip olması üye olamaması için yeterlidir.❌
❌Foruma üye olup Zetor traktör sahibi arkadaşları olanlar üye olamaz. ❌
❌3.derece akrabalarına kadar Zetor traktör geçmişi olanlar üye olamaz.❌
❌Zetor traktör ile ilişiği olan ve bunu gizleyen forumdaşlar hızlı bir şekilde linç edilerek forumdan uzaklaştırılır ve forumdan kimseyle görüşemez. ❌
⭕Bu kurallara riayet edersen mutlu mesut geçiniriz. ❗❗❗❗
Bide benim şahsi ricamdır paraların sonuna k yazmayalım, doğru bir terim değil.
Zaten yabancı kökenli kullandığımız kelimeler var ama mantıksız olanları kullanmayalım bari.

Merhabalar

1978 den bu güne kadar olan Massey Ferguson kullanıcılığımız an itibari ile son buldu. 2005 3.085 4X4 traktörümüzü satıp yerine 2009 model T5050 aldık.
ilk sahibinden aldığımız bu traktör bayi aracılığı ile bize ulaştığı için sahibi ile görüşemedik. Kullanım kılavuzuna ulaşmak istiyorum. elinde olan var ise fotoğraf ya da scan yolu ile paylaşabilir mi?
Traktörünüz hayırlı olsun güle güle kullanın bizde de T5070 var merak ettiğiniz yerler olursa yardımcı olurum ama maalesef ki kullanım kılavuzunu almadık eski sahibinde kaldı

Hüseyin senin haberin yok ama ben kulağına fısıldıyayım yaklaşta 🗣️👂🏻forumda en önemli kuralımızdır bu "Zetor" markasından bahsetmek katii süretle yasaktır.❌❌❌
❌Başka bir marka traktör satınalsa dahi birkez sahip olması üye olamaması için yeterlidir.❌
❌Zetor traktör ile ilişiği olan ve bunu gizleyen forumdaşlar hızlı bir şekilde linç edilerek forumdan uzaklaştırılır ve forumdan kimseyle görüşemez. ❌
Zaten yabancı kökenli kullandığımız kelimeler var ama mantıksız olanları kullanmayalım bari.
🤣 çok doğru demişsin abi övülmeyecek gibi değil gavur 🤐

Merhabalar

Hayırlı olsun. Traktörü karataş tekirdagdan mı aldınız?

• Beğen
Tepkiler: emrekaptan

Traktörünüz hayırlı olsun güle güle kullanın bizde de T5070 var merak ettiğiniz yerler olursa yardımcı olurum ama maalesef ki kullanım kılavuzunu almadık eski sahibinde kaldı
Teşekkürler sağolun. Daha önce arkadaşımda ki 5060 ve TL 100A uzun süre kullanma fırsatı buldum. Çok yabancı değilim fakat zamanla keşfedeceğiz.

Zetor kullanıcısınız sanırım. Ne güzel maşallah.
Lakin bu yorumunuzun konumuzla bir alakasını bulamadım.
İyi günler