T5060'a devam

Ynt: T5060'a devam

sercaneker01 link=topic=4307.msg45488#msg45488 date=1212776398' Alıntı:
şu yakıt konusunda bilgi verseniz arkadaşlar TLA serisine soğuk bakmamız hep yakıt konusu..t5000 serilerindeki yakıt durumu nasıl TLA y agöre.
[glow=red,2,300]Abi bence hiç soğuk bakmayın...Gücüne göre en normali....Ben memnunum...O kadar diyeyim...[/glow]

arkadaşlar yakıt iyi dyebilirim intercooler fark etmiş biz balyada 1 depoyu 1 haftada bitirdik.(Şöyle bi hesaplarsak 2000-2500 balyada 450milyon yakıt.)Ama dönüme kaç ltr yakar ne kadar yakar tam tespit edemedik bide biz 540e devrinde çalıştırıyoz motora fazla gaz vermeden çalıştırıyoz ondanda fark eder.:)Ağır işte çalıştırırsak test ederim..

aga ordakı mondial sizinmi?bizdede var bozuk duruyo yaptırmaya bıktım keşke ramzey falan alsaydın veya kanuni yazın tarla sularken mondıale 5 boru bağladık arkasına ramzeyede 5 boru aynı gucteler mondialden duman cıkmaya basladı bıraktık cekmeyyı

gaggoş link=topic=4307.msg46467#msg46467 date=1213006618' Alıntı:
en son kaç basıyo hızı hakkında bi bilgin var mı

hız en son 40km ama yaptığın en iyi km yi kayıt ediyo motor bilgisayarına baktım 52.3 yapmışız bi kere oda yokuş aşağıyaymıştır kesin :)
kofalcalimuhammet link=topic=4307.msg46454#msg46454 date=1213003093' Alıntı:
aga ordakı mondial sizinmi?bizdede var bozuk duruyo yaptırmaya bıktım keşke ramzey falan alsaydın veya kanuni yazın tarla sularken mondıale 5 boru bağladık arkasına ramzeyede 5 boru aynı gucteler mondialden duman cıkmaya basladı bıraktık cekmeyyı

biz memnunuz kardeş motosikletle borumu taşınır sizde :) hiç bi yeri bozulmadı 3 sene oldu alalı biz fazla kullanmıyoruz motoru tarlalara bakmaya filen gidiyo dha km si 2050 :)

s.a arkadasım guzel resım olmus ama yanlıs anlasılmasın bun ların el gazları orası degıl orası levıye kolu yanı mekık kolu olarak gecıyor yanlıs sam duzeltın tt 5050 serıne bındım onda mekık kolu ordaydı tesekkurler

ibrahim link=topic=4307.msg44496#msg44496 date=1212620412' Alıntı:
Erkan el Gazı bence böyle çok daha iyi eskisi daha mekanik gibiydi, Vites topuzunuda büyük vitesdeki düğmeler artınca el debriyajı düğmesi, takviye düğmesi filen mecbur olarak yuvarlamışlar joystik gibi yapmışlar kullananın elini daha rahat kavrıyo bence oda iyi ama dediğin hidrolik in arkasındaki indirip-kaldırma ledlerinin vidalı olması biraz bozmuş ben ona bi kapak filen bişey hazırlamaya çalışırım ama içinden o kadarda çok göze batmıyo sert malzemeden yapmamışlar.Ben hava filtresiyle intercoooler ın üstündeki sinekliğe gözünüz çarpar diyodum daha yorum yapan olmadı ben açıklıyım bari balyada bazen yabani uçuşan tüylü otlar geliyo hava filtresini filen pisletiyo bu tülde azda olsa tutar belki diye denemeye koyduk :) oksa-* ;) Bide arka çamurluğun üstündeki hidrolik kaldırıp indirme düğmesinide çok sevdim grin-*-s
ibrahim gerçekten 10 numara motor olmuş boşver sen herşeyiyle harika bu serileri yavaş yavaş geliştiriyorlar her yıl dahada iyiye gidiyor allah kazasız belasız kullanmayı nasib etsin

6550_valtra link=topic=4307.msg104525#msg104525 date=1228489588' Alıntı:
s.a arkadasım guzel resım olmus ama yanlıs anlasılmasın bun ların el gazları orası degıl orası levıye kolu yanı mekık kolu olarak gecıyor yanlıs sam duzeltın tt 5050 serıne bındım onda mekık kolu ordaydı tesekkurler
yok yanlışın var o mekik kolu felan değil el gazı
bu l95 tede aynı yerde
tl a serisindede aynı yerde
t5000 serisindede aynı yerde