Tarım Kredi & Akdeniz Üniversitesi İş bilirliği

Katılım
20.07.2007
Mesajlar
817
Akdeniz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Özlenen Özkan ve Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü Fahrettin Poyraz tarafından Ziraat Fakültesinde kullanılması için 2 adet 1000m2'lik plastik sera kurulması anlaşması yapıldı. Plastik firması olarak "İmece Plastik" tercih edildi.

Çalışma ile İmece Plastik ürünlerinin üniversite desteği ile daha da geliştirilmesi, dünya standartlarına uygun hale getirilmesi ve çiftçilerimize bunların yansıtılması hedefleniyor. Yapılan sera örülerinin etkinlikleri test edilerek raporlanacak.

Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü Fahrettin Poyraz:


" İki adet bin metrekarelik oluşturacağımız sera örtüsünde hem ürün bazlı sera örtüsünün üretilmesi hem de şirketimiz açısından Türkiye’nin ihtiyacı olan özellikle ambalaj sanayindeki akıllı ambalaj ürünlerinin geliştirilmesi noktasında her iki kurumunda gücünü birleştirerek hayırlı hizmete vesile oluruz.” şeklinde konuştu.


1617819740696.png
 

Hakkımızda

TrakKulüp, içinde 100.000'den fazla konuyu, 1.300.000'den fazla mesajı barındıran Türkiye'nin ilk ve en büyük traktör, tarım ekipmanları ve çiftçilik paylaşım sitesidir. 86.000 üyemiz gibi sizi de aramızda görmek isteriz.
Üst