Tarla Fiyatları

21.12.2020
1,458
2,218

Bizim buralarda, son 1 yılda tarla fiyatları 2'ye katlamış durumda. Sizin bölgenizde nasıl gidiyor fiyatlar?

Aşağıda takip ettiğim bir tarla var, tospağalık bir yer, 22,5 dönüm için 230 bin yazmışlardı 1 yıl önce şimdi 550 bin istiyorlar. Ben 150'ye düşer diye takibe başlamıştım sonuç 550 olmuş :ROFLMAO::ROFLMAO:

tarla.png

2.png

Bizim buralarda, son 1 yılda tarla fiyatları 2'ye katlamış durumda. Sizin bölgenizde nasıl gidiyor fiyatlar?

Aşağıda takip ettiğim bir tarla var, tospağalık bir yer, 22,5 dönüm için 230 bin yazmışlardı 1 yıl önce şimdi 550 bin istiyorlar. Ben 150'ye düşer diye takibe başlamıştım sonuç 550 olmuş :ROFLMAO::ROFLMAO:
Bizim buraya göre oldukça ucuz, geçen birisi 1350 m² yeri 400.000 tl ye aldı.

Daha önce de yazmıştım bu zamanda ne alırsan kâr, borçlanarak alsan bile kâr... Yalnız tl üzerinden borçlanmak şart.

Bizim buraya göre oldukça ucuz, geçen birisi 1350 m² yeri 400.000 tl ye aldı.

Daha önce de yazmıştım bu zamanda ne alırsan kâr, borçlanarak alsan bile kâr... Yalnız tl üzerinden borçlanmak şart.

Bu tarlanın dönümü 20 bin istemişler. Bu fiyata bulmak zor. Kuru tarlalar 30 bin Sulular 50 binden başlıyor. Çeltik yerleri 100 bin falandır dönümü. Piyasa çok yükseldi. Tarlanın kendini amorti etmesi 10 yılı geçmemeli yoksa zarar yazar.

• Beğen
Tepkiler: Mustafaşahin
Tarlanın fiyatı yok malesef imara yakın tarlalar ayrı değerlendirilmeli tarım arazileri ayrı şehirin yanında Bi tane var 1 dönüm küçük bir ev ile 400 bini var geçensene köyden aldık 100 dönüm sayılır 300 bine köydeki 450 dekar farklı umut veriyor şehirde ki farklı geri de dönüyorum bakıyorum 2 side boş yalan dünya yaşım gereği bir yandan hırs bir yandan dizginlenme çabası ülke artık millete çok huzur vermiyor malesef