TARLAMIN KENARINDA YOL VAR.MİLLET YOLDAN GİTMİYOR TARLADAN GİDİYOR ?

şyt-*-saTARLAMIN KENARINDA YOL VAR.MİLLET YOLDAN GİTMİYOR TARLADAN GİDİYORLAR BENİM FİKRİM TARLANIN KENARINA BOYDAN BOYA TAŞ DİKMEK KİMİSİ DİYOR KEPÇEYLE HENDEK KAZDIR.SİZCE NE YAPMALIYIM GÖRÜŞLERİNİZİ BİLDİRİR MİSİNİZ...SAYGILAR şyt-*-sa

Ynt: TARLAMIN KENARINDA YOL VAR.MİLLET YOLDAN GİTMİYOR TARLADAN GİDİYOR ?

koparanlı 80.4 servet link=topic=55476.msg592723#msg592723 date=1336736712' Alıntı:
Aynı sorun bizdede vardı Yol boyu taş dizdik yoldan gidiyolar artık Zaten hala tarladan gidiyorsa o kişileride uyarmak lasım tabikide
benim aklımada yatan o zaten.en iyisi boydan boya taş dizmek

aynı sorun cogu kısıde oldugu gibi bizdede var .. kız-*sw..bence tarlayı olctur ve sonra tel orgu icine aldır sorun falan kalmaz... ok-*-s

olcay39 link=topic=55476.msg592726#msg592726 date=1336736938' Alıntı:
aynı sorun cogu kısıde oldugu gibi bizdede var .. kız-*sw..bence tarlayı olctur ve sonra tel orgu icine aldır sorun falan kalmaz... ok-*-s
İyi bir fikir degil bence bu noo*-*- Tarla tapuda 50 dekardır ama kıraç falan sürdüyse 60 70 dekar gelebilir o yüzden pirinç almaya giderken bulgurdan olmasın arkadaş :)

Bizim burdada böyle sorun var.Babam 3-4 yıl önce sinirlenmişti.Koca ark kötenini takıp hendek açtı ;D İzi Hala duruyor :D

Bizim burdada yolun bozuk olması sebebiyle aynı şeyi yapanlar var. Bizim tarladan geçen olmuyor. Akrabanın tarladan bir kaç kişi geçmişti. Kendisi burda yok bende pulluk takılı geçiyordum tekerli kaldırdım, orta kolu açtım. Arka pulluğu sonuna kadar saldım boydan boya çukur açarak gittim. Baktım dere olmuş ;D Kimse geçmiyor artık :D Çukura giremezler 135 filan girse daha çıkamaz ;D

Dqn link=topic=55476.msg592738#msg592738 date=1336740920' Alıntı:
Bence 2 kilo çivi alsın tarlanın kenarına ekeleyerek gitsin ;D
yanlız adam link=topic=55476.msg592740#msg592740 date=1336740993' Alıntı:
BİR KAÇ TAHTAYA ÇİVİ ÇAK VE TOPRAĞIN ALTINA GÖM BAKALIM BİR DAHA GEÇEBİLİYOR MU )))
Ya o çiviler kendi lastigine batarsa :D

Ynt: tarlanin kenarinda yol var

GELİNCİKLİ link=topic=55476.msg592722#msg592722 date=1336736607' Alıntı:
şyt-*-saTARLAMIN KENARINDA YOL VAR.MİLLET YOLDAN GİTMİYOR TARLADAN GİDİYORLAR BENİM FİKRİM TARLANIN KENARINA BOYDAN BOYA TAŞ DİKMEK KİMİSİ DİYOR KEPÇEYLE HENDEK KAZDIR.SİZCE NE YAPMALIYIM GÖRÜŞLERİNİZİ BİLDİRİR MİSİNİZ...SAYGILAR şyt-*-sa
ayiptir sormasi senin kac dunum tarlan var kardes .

aynı sorun bizdede var küçük çıkartmalar hazırlatıp tarla kenarındaki kanalet direk veya kazık çakıp üzerine yapıştırmayı düşünüyorum. bu yıl erken ektim çaprazına enine boyuna yol yapmışlar birde tarlalar parça yarın sularken kulakları çok çinleyecek tarlamdan geçen arkadaşların.
o kadar dikkat ederim kendi tarlalarıma geçerken anı ortalar giderim zarar vermemeye çalışırım ama nafile

bir kaç çıkartma örneği çok kavga çıkacak ama
1- senin tarlanı ben çiğneseydim aklına gelip söylediklerini şimdi ben sana 10 katını aktarıyorum.
2- kulakların çinledimi
3- sülaleni iyi andım
4- bip bip bip bipppppppppppppp

murat_saribas link=topic=55476.msg592747#msg592747 date=1336742344' Alıntı:
aynı sorun bizdede var küçük çıkartmalar hazırlatıp tarla kenarındaki kanalet direk veya kazık çakıp üzerine yapıştırmayı düşünüyorum. bu yıl erken ektim çaprazına enine boyuna yol yapmışlar birde tarlalar parça yarın sularken kulakları çok çinleyecek tarlamdan geçen arkadaşların.
o kadar dikkat ederim kendi tarlalarıma geçerken anı ortalar giderim zarar vermemeye çalışırım ama nafile

bir kaç çıkartma örneği çok kavga çıkacak ama
1- senin tarlanı ben çiğneseydim aklına gelip söylediklerini şimdi ben sana 10 katını aktarıyorum.
2- kulakların çinledimi
3- sülaleni iyi andım
4- bip bip bip bipppppppppppppp
süpermi$ abi ..

bizdede oo sorun var ama yol çok bozuksa çok çamursa herkez birbirine göz yumuyor alt tarafı bir motor kadar iz yapıyor

Bizim de var öyle bir tarla,ama öyle bişey pek olmaz.Sadece ekim zamanı 18li mibzerden büyüğü yola sığmıyor,onlar tarlanın içinden kısa bir mesafeyi geçiyorlar onu da hoşgörüyoruz artık sıkıntı olmuyor.Ama sizin durumda heralde yol tarla tarla yol olmuş :) en güzeli ya hendek ya da taş gibi