Tarsim poliçesi

Ekte görünen tarla nerdeyse dümdüz oldu , dekarina 20 kg aycicek yapmaz , çiçek bile acamaz çoğu ama Tarsim tarafından kesilen dolu zararı %38 , daha fazlasını yazmaya gerek yok , yazık gerçekten emeklerimize
Kendi adıma düşünüyorum , Hiç yaptirmasak daha iyi , özellikle aycicek konusunda

Resimler ve ekler

• IMG_20200620_172203.jpg
    IMG_20200620_172203.jpg
    4.8 MB · Görüntüleme: 111
  • IMG_20200620_172149.jpg
    IMG_20200620_172149.jpg
    5.8 MB · Görüntüleme: 106
  • IMG_20200620_172129.jpg
    IMG_20200620_172129.jpg
    4.6 MB · Görüntüleme: 103
Experle alakası yok, onların politikası o, ürüne kredi çekenleri öpseler yetiyor, ben onların kazığını yemiştim, hepsi bitse ki bitmişte zaten 1\3 ünü anca verir,
Ben buyil yaptirmadim daha onceki yillar yaptiriyordum her seferin de hakkindan fazla yazdi eksperler hatta ergenede 10 donum tarlanin 2 donumu duruyordu 100de 100zarar yazdilar doludada keza oyle ama hep bugdaydi aycicegini ne dusundulerde yazdilar bilmem

Geçmiş olsun
Rabbim kimseye göstermesin.
Hakkınızı arayın . Tarım kredi Koop. Bölge müdürlüklerine gidip yardım alabilirsiniz şikayet için sigortalar tahkim komisyonuna bireysel başvura bilirsiniz. Geçmiş zamanda başımıza geldi . Konu olan Üründe tecrübesiz eksperler ve omurgasız müdürü ile katil olmak an meselesi .
Genel konuşursam hak yerim İşini gerçekten liyakat ile yapan memurlar ve eksperler de var
Tarsim sayesinde 2 tip insanla ile çalışmış olduk .

Son düzenleme:
Geçmiş olsun
Rabbim kimseye göstermesin.
Hakkınızı arayın . Tarım kredi Koop. Bölge müdürlüklerine gidip yardım alabilirsiniz şikayet için sigortalar tahkim komisyonuna bireysel başvura bilirsiniz. Geçmiş zamanda başımıza geldi . Konu olan Üründe tecrübesiz eksperler ve omurgasız müdürü ile katil olmak an meselesi .
Genel konuşursam hak yerim İşini gerçekten liyakat ile yapan memurlar ve eksperler de var
Tarsim sayesinde 2 tip insanla ile çalışmış olduk .
Yol gösteren cevabınız için teşekkür ederim , normal itiraz edecektik , Tarsim bölge müdürlüğüne mı gitmek lazım ?

Tutanağı imzalamayacaksın benim başına geldi ikinci bir eksper gönderdiler imzakamadıgım icin
Ilk eksper %10 ikincisi %55 verdi.
Sizin tutanakta ne yazıyordu? Ne diye imza atın dediler? İlk tespite itiraz ile tutanağa imza atmanın alakası olacağını sanmıyorum.

Hasar tespiti ile alakalı olarak, yanlış tespitler olmuş olabilir. Oluşan/oluşabilecek yanlışlıklar için itiraz hakkı var

Sizin tutanakta ne yazıyordu? Ne diye imza atın dediler? İlk tespite itiraz ile tutanağa imza atmanın alakası olacağını sanmıyorum.

Hasar tespiti ile alakalı olarak, yanlış tespitler olmuş olabilir. Oluşan/oluşabilecek yanlışlıklar için itiraz hakkı var
Gelen experler arasında çok fark var , bu hasar tesbiti işi çok göreceli , işini çok düzgün ve hakkaniyetli yapanlar da var , iki farklı experin hasar tesbiti iki komşu parselde dağlar kadar fark var , bize %30 vermiş gelen yan parsele gelen işi bilen biri nerdeyse iki katı hasar tesbiti yapmış , yarın gidip itiraz dilekçesi vereceğiz . Bakalım ne olacak , bilgilendirecegim sizleri .

Gelen experler arasında çok fark var , bu hasar tesbiti işi çok göreceli , işini çok düzgün ve hakkaniyetli yapanlar da var , iki farklı experin hasar tesbiti iki komşu parselde dağlar kadar fark var , bize %30 vermiş gelen yan parsele gelen işi bilen biri nerdeyse iki katı hasar tesbiti yapmış , yarın gidip itiraz dilekçesi vereceğiz . Bakalım ne olacak , bilgilendirecegim sizleri .
Umarım hak yerini bulur, çiftçilik gerçekten zor iş, büyük emekler veriliyor.

Dolu ilgili genel bilgi vereyim, hepimiz çiftçiyiz, dolu her yere aynı vurmaz. Kimi yere çok vurur, kime yere hiç vurmaz. Genelde bir hat çizer, önüne ne gelirse artık

Birde komşu parsel ile sizin parsele gelen eksper grubu farklı mı? Her iki poliçe deki verimler nasıl? Verimler aynı mı?

• Beğen
Tepkiler: wallace22