TD85D ÇAYIR SÜRERKEN

Ynt: TD85D ÇAYIR SÜRERKEN

ee bende 3105 kullandım 2007 model onuda sıfır aldık ben neden case 105 ten daha iyi diyorum ozamn sen git bi case kullan sana bişi diyim mf - case nin yarısı olamaz bunuda bil kardeş birinçi fent ikinci case bana göre bu böyle . hadi sende 6400 serisi olmasa bişi demicemde neyse

dimi ademim doğru ama bunlar . arkadaş beni yanlış anlıyor onu motorunu8 kötülediğm yok sadce bende kullandım 2 sene daha fazla sabredemedim 3105 e cünkü biliyorumda konuşuyorum o mf hakkında sadece td kalitesi bile olamaz diyorum arkadaşa ben .

haa bide eğer 3105 cook iyi bir makine olsaydı biz neden peşin aldığımız bir motoru satalım da boşu boşuna kendimizi zarara uğratıp başka motor yani case alalım bi söylesene .

sezer link=topic=30743.msg273522#msg273522 date=1273048745' Alıntı:
haa bide eğer 3105 cook iyi bir makine olsaydı biz neden peşin aldığımız bir motoru satalım da boşu boşuna kendimizi zarara uğratıp başka motor yani case alalım bi söylesene .
yazık, ben bişey demiyorm :) millet 3105 bulamaz bunlarda satıp jx almış 110-90nın tepesine çıkyo çiftte aynı pullukla yakıt yarı gerçekten pişman olmalısın kimseye söyleme bari çok gülerler