Teknolojide En İyi Marka

Sizce Teknolojide En Gelişmiş Marka Hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    22
Ynt: Teknolojide En İyi Marka

okkangal link=topic=5008.msg52533#msg52533 date=1214249955' Alıntı:
-TEKNOLOJİK- -ORTA TEKNOLOJİK- -EN TEKNOLOJİK-
IııııııııııııııııııııııııIııııııııııııııııııııııııııııııııIııııııııııııııııııııııııııııııııııIıııııııııııııııııııııııııııııııI
0 5 10 15 20

işte benim icadım olan TEKNOMETRE .... patenti bana ait :) tür trakkulup üyelerinin hizmetinde....
meslektaşım emeğine sağlık...

sağolun arkadaşlar .... nasıl kullanılacağını açıklıyorum ...

ŞİMDİ BUNU ALIP TRAKTÖRÜN ÖN PANJURUNA TUTUYORSUNUZ.. TABİKİ ÖNCELİKLE PTO YU AÇIYORSUNUZ... ( 540 DEVİR SEÇENEĞİNDE) ... SONRA MOTORA 1600 GAZ VERİP KENARA ÇEKİLİYORSUNUZ VE HAREKETLİ BİR TÜRKÜ OKUYORSUNUZ..... BUNA 5 DAKKA DEVAM EDİYORSUNUZ ... SONRA MOTORUN TEKNOLOJİ SEVİYESİ CIV CIV CIV DİYE SES ÇIKARARAK YANIP SÖNMEYE BAŞLIYOR.......

okkangal link=topic=5008.msg52544#msg52544 date=1214250895' Alıntı:
sağolun arkadaşlar .... nasıl kullanılacağını açıklıyorum ...

ŞİMDİ BUNU ALIP TRAKTÖRÜN ÖN PANJURUNA TUTUYORSUNUZ.. TABİKİ ÖNCELİKLE PTO YU AÇIYORSUNUZ... ( 540 DEVİR SEÇENEĞİNDE) ... SONRA MOTORA 1600 GAZ VERİP KENARA ÇEKİLİYORSUNUZ VE HAREKETLİ BİR TÜRKÜ OKUYORSUNUZ..... BUNA 5 DAKKA DEVAM EDİYORSUNUZ ... SONRA MOTORUN TEKNOLOJİ SEVİYESİ CIV CIV CIV DİYE SES ÇIKARARAK YANIP SÖNMEYE BAŞLIYOR.......

okay abi FENDT bu ibreyi ters çevirir kırar atar varıoyla yük nekadar değişken olsa dahi gücü sabit tutma şansımız var sizinde bildiğiniz gibi

tersakan link=topic=5008.msg52710#msg52710 date=1214330921' Alıntı:
Oylamayı Herhangi Bir Zaman da Bitirmemize gerek var mı devam etsin mi?
devam etsin kardeşim , sonuçlanana kadar ...çünki bu sitedeki üyelerin oyu önemlı . popüler ve bilinçli üyelere sahip.....

arkadaşlar bu tartışma uzun süreden beri vardı ...şimdi sandık başına gidildi ...hepimiz oy kullanıyoruz ... sonuçları olgunlukla karşılamak gerekir....