tlayı geçen Japon prensi...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: tlayı geçen Japon prensi...

mustafagursacli link=topic=56424.msg606551#msg606551 date=1339615505' Alıntı:
bu sadece hoş bir meltem ...

kubotanın gaz pedalı altındaki vidanın açıldığında saatte 70 km hıza ulaşabildiğini öğrendim .... renoları sollayacam artık :)

Mustafa kardeşim bu gün moralim düzgün değil yoksa güzel yorumlar yazardım da
sen renoyu geçmekle kalmaz fendt leride geçen o zaman sonra adamlara fendtleride sattırısın ne yaptın 70 km şaşrı-*-* şaşrı-*-* şaşrı-*-* şaşrı-*-* şaşrı-*-* şaşrı-*-* şaşrı-*-* şaşrı-*-* şaşrı-*-* şaşrı-*-* ne-*-s ne-*-s ne-*-s ne-*-s ne-*-s ne-*-s ne-*-s ne-*-s ne-*-s ne-*-s ne-*-s ne-*-s ne-*-s

şerefli1 link=topic=56424.msg606552#msg606552 date=1339615683' Alıntı:
Mustafa kardeşim bu gün moralim düzgün değil yoksa güzel yorumlar yazardım da
sen renoyu geçmekle kalmaz fendt leride geçen o zaman sonra adamlara fendtleride sattırısın ne yaptın 70 km şaşrı-*-* şaşrı-*-* şaşrı-*-* şaşrı-*-* şaşrı-*-* şaşrı-*-* şaşrı-*-* şaşrı-*-* şaşrı-*-* şaşrı-*-* ne-*-s ne-*-s ne-*-s ne-*-s ne-*-s ne-*-s ne-*-s ne-*-s ne-*-s ne-*-s ne-*-s ne-*-s ne-*-s
benim makina 39 km yapıyor deneme traktörlerinde yapılmış bir olay bilgi ve kaynak sağlam ama sana bana 40 km yeter

mustafagursacli link=topic=56424.msg606551#msg606551 date=1339615505' Alıntı:
bu sadece hoş bir meltem ...

kubotanın gaz pedalı altındaki vidanın açıldığında saatte 70 km hıza ulaşabildiğini öğrendim .... renoları sollayacam artık :)
aman radara yakalanma dikkatli ol :D

önemLi oLan traktörün hızı deqiLdir .. tabi hızda önemli ama benim için traktörün tarladaki performansı daha önmeLidir..ykıt.. çekişi vs. :)

kenyalı link=topic=56424.msg606665#msg606665 date=1339658195' Alıntı:
önemLi oLan traktörün hızı deqiLdir .. tabi hızda önemli ama benim için traktörün tarladaki performansı daha önmeLidir..ykıt.. çekişi vs. :)
tabi bizde onu diğer bir çok konuda söyledik gerçekten önemlidir ....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...