TOHUMLUK KANOLA FİYATI

Toprak yapisinla alakali biz yagmur oncesi yuseysel ekim yapiyoruz tam cikis sagliyoruz yagmurdan kabuk baglayan topraklarda tam cikic icin yagmur sonrasi ekip merdane cekilirse tam cikis saglanir
Evet bizim kumlu toprak kaymak yapıyor ilk defa kanola ekeceğim için biraz bilgi yardımı istiyorum çiftçi arkadaşlardan
benim çok tarım aletim yok .Kuruya gübreyi atıp ızgara çekebilirim.
Yağmurdan sonra da tırmık çekip kanola yı saçabilirim.
sonra tahta sürgümle üzerinden geçebilirim. Susamı böyle ekiyorum kanolaya da olur herhalde.
Çok selam kardeşim benimle ilgileniyorsun.

Yağmur sonrası ekim daha riskli, yağmur sonrası işçilik yapacağınız için üstteki tavı kurutmuş olursunuz.Tohumuda çok sıvaya ektiğiniz için attığınız tohumların çıkışı daha riskli olur.Ekimi yapıp yağmuru beklemek daha mantıklı

• Beğen
Tepkiler: rifkiseker
Yağmur sonrası ekim daha riskli, yağmur sonrası işçilik yapacağınız için üstteki tavı kurutmuş olursunuz.Tohumuda çok sıvaya ektiğiniz için attığınız tohumların çıkışı daha riskli olur.Ekimi yapıp yağmuru beklemek daha mantıklı
Teşekkür ederim ,taban gübresi20 kg yetermi,selam,

Evet bizim kumlu toprak kaymak yapıyor ilk defa kanola ekeceğim için biraz bilgi yardımı istiyorum çiftçi arkadaşlardan
benim çok tarım aletim yok .Kuruya gübreyi atıp ızgara çekebilirim.
Yağmurdan sonra da tırmık çekip kanola yı saçabilirim.
sonra tahta sürgümle üzerinden geçebilirim. Susamı böyle ekiyorum kanolaya da olur herhalde.
Çok selam kardeşim benimle ilgileniyorsun.
Susami cikardigin iscilik ile kanolayi noksansiz cikarabilirsin susama gore kanola cok arsiz

• Beğen
Dün keşandan sordum 1 kg kanola tohumluk 90 tl çinsi ataknmiş tohumcu musafada
dikat
Brde YyCINAR adlı kulanıçı bana ulaşın diyor sanki tuzak veya aldatmaca var
2 kere özelden ulaşmaya çalıştım giriş kayıtlarım silindi
içime şüpe düştü ,ben bir şey satsam acık acık fiyatı yazarım altına tlf no yazarım
özele gerek yok şey mi satıyaruz.

Dün keşandan sordum 1 kg kanola tohumluk 90 tl çinsi ataknmiş tohumcu musafada
dikat
Brde YyCINAR adlı kulanıçı bana ulaşın diyor sanki tuzak veya aldatmaca var
2 kere özelden ulaşmaya çalıştım giriş kayıtlarım silindi
içime şüpe düştü ,ben bir şey satsam acık acık fiyatı yazarım altına tlf no yazarım
özele gerek yok şey mi satıyaruz.
Intervixli kanola togumu turkiyede satisi yasak bulgardan geliyor togumlar gecen yil bizim koyde yycinardan yaklasik 500dekar kanola ekildi coguna intervix atildi tek bir kok zarar gormedi 200kg 400kg arasi verim alindi rahat ol

• Beğen