Toros gübre

Toros gübre de gübre sıkıntısımi var acaba ? 1 aydır gübre bekliyoruz parası ödendi her seferinde de Hammade sıkıntısı var diye geçiştiriyorlar Toros ta çalışan tanıdığı olan birisi varmı?

• Beğen
Tepkiler: Mustafaşahin
Valla ilk defa bu durumu yaşıyorum 26 Ton gübrenin parası yatırıldı Mart 7de sıraya girildi 1 haftaya çıkar diye diye 1 ay oldu
Başka satıcı yokmuydu peşin para olduktan sonra tarım kredi veya farklı esnaf bizim sipariş 15 gün içinde geldi hatta ben işteydim gelip alamıyorsan diger gelecek olan tırdan verelim dediler arkadaşa rica ettim gidip aldı gübremi belki gelmez mağdur olurum diye çekindim parası alınan bir ürünü illaki geticekler arayıp sorun ya param ya gübrem demek lazım bazen dolar yukarı yönlü hareketleniyor inş zam için bekletmiyorlardır

• Beğen
Tepkiler: Mustafaşahin
Başka satıcı yokmuydu peşin para olduktan sonra tarım kredi veya farklı esnaf bizim sipariş 15 gün içinde geldi hatta ben işteydim gelip alamıyorsan diger gelecek olan tırdan verelim dediler arkadaşa rica ettim gidip aldı gübremi belki gelmez mağdur olurum diye çekindim parası alınan bir ürünü illaki geticekler arayıp sorun ya param ya gübrem demek lazım bazen dolar yukarı yönlü hareketleniyor inş zam için bekletmiyorlardır
Sürekli aldığım satıcı yüksek fiyat verdi öyle dolasinca rast geldi direk 11 fiyat dedi üstelik isbank imece karta 4 ay faizsiz sonrasında ki aylar için %1 faizi vardı, bu bayide 30 senedir belkide bu işin içinde oda diyor ilk defa böyle bişey bende yaşıyorum 12 tirim içerde bağlı banada su hafta sevkiyat yapilacak diye diye geçiştiriyoelar diyor. Parayı ver desem şuan piyasada gübre yok nerdeyde tarım kredi kadar da kalleş bir kurulus yok o yuzden alışveriş yapmiyorum