TRAK KULUP :) Arkadaşlar tarih Mayıs 2007 bir bakın bakalım :D

Ynt: TRAK KULUP :) Arkadaşlar tarih Mayıs 2007 bir bakın bakalım :D

Bunu daha önceden biliyordum ama faal bi durumu yok orda sanırım kimse yazmıyor :D gerçi oarası çok kalabalık ve reklamlı bbende sevmiyom sadece kamyon bölumunde resimlere fn bakıyom :D
tşkler dogan :)

Vayyy be nerden nereye Mustafa hoca dh ye bir konu açmış ve onun için emek vermiş nerden nerelere gelmiş işte azmin,gayretin ve sabretmenin mükafatı 'başlamak bitirmenin yarısıdır' diyen atalarımız çok doğru söylemişler,arkadaşlar TRAKKULÜP DERGİSİ hakkında olumsuz düşüncede olanlarda sitenin nasıl doğduğuna baksınlar ve görsünler neler yapıla bileceğini,teşekkürler Doğancan konu için. alk-*s alk-*s

evet arkadaşlar baya bir gelişme olmuş baya bi inceledim ben bu saatten sonra DERGİ işine daha bi gayretli bakmaya başladım bence gecikilmiş birr konu bence biran evvel başlansa hiç fena olmaz durmak yok yola devammm *098*- uyrra*-*-

:) Böyle bir konu açtığımı unutmuştum, iyi oldu eskileri hatırlamak. Başka yerlerde de konular vardı, onlarda çıkar yakında gün yüzüne. Arkadaşlar bu bir ekip işi, birisi ortaya fikir atar ama uygulamaya gücü yetmez. Sizlerin sayesinde icraatler, fikirler gelişiyor, oluşuyor. İnşallah daha nice senelere erişiriz. Dergi işini de inşallah site gibi ilerletebiliriz ama site kadar kolay almayacağı ortada. Bu yüzden daha çok desteğe ihtiyaç var, şimdi bir isteğimiz yok ama yeri gelince yardımlarınızı isteyeceğiz.