Trakkulup Sanal Pazarı-Üyelere Özel

Ynt: Trak Kulüp Doğrudan Satış ve Pazarlama. Herkesin Bakması Rica Olunur...

Teklif gerçekten güzel. Biraz daha bekleyelim değişik fikirleri görelim. Yalnız böyle bir çalışmaya gerçekten kendini adayacak üyeler gerekiyor. Çünkü işin içinde biraz da koşuşturma olacağı belli. Şuan bu konuya gelecek tepkiler çok önemli, ona göre bir değerlendirme yapalım hep beraber.

Mustaf-a link=topic=48735.msg476353#msg476353 date=1322325566' Alıntı:
Teklif gerçekten güzel. Biraz daha bekleyelim değişik fikirleri görelim. Yalnız böyle bir çalışmaya gerçekten kendini adayacak üyeler gerekiyor. Çünkü işin içinde biraz da koşuşturma olacağı belli. Şuan bu konuya gelecek tepkiler çok önemli, ona göre bir değerlendirme yapalım hep beraber.

Mesela,benim gibi evdeki her işin onu beklediği yalnız adamların istese bile koşuşturma gibi işlerle ilgilenemeyeceği aşikar... Ama, fikir olark gerçekten de güzel.

Mustaf-a link=topic=48735.msg476353#msg476353 date=1322325566' Alıntı:
Bu fikirlerin ailemiz içinden çok çıkması lazım teşvik etmeliyiz. Sonuçta bizler Trakkulubü yüksek yerlere taşımak istiyoruz. Sesimizi duyuyrmamız gerek. Bu iş çokda meşakkatli iş değil. Sadece biraz zaman ayıracak. O ayırdığı zamanıda her gün kesintisiz girdiği sitemize çok büyük bir katkı yapacak.

Gerçekten teşekkür ederim. Teveccühünüze mazhar olmam beni mutlu etti, yarın itibariyle 1 yıllık üyeliğimi dolduracağım Trakkulup Camiası ' na, hepinize sevgi ve saygılarımı gönderiyorum. Ortak paydamız bu toprakları sevmemiz olduğu müddetçe başarılı olacağımızı düşünüyorum çünkü maddi olarak yüksek kar beklemek gibi bir düşüncemiz yok. Fikirlere devam diyorum. Ben de il temsilciliği hatta bölge temsilciliği gibi gönüllülü örgütlenmelere sıcak bakıyorum. Taşın altına hep beraber elimizi koyalım istiyorum ve bundan sonraki hedef olarak TRAKKULUP ÖRNEK ÇİFTLİKLERİ düşüncemizi şekillendirmeliyiz. İleri... hep beraber...

doganbey1 link=topic=48735.msg476615#msg476615 date=1322342561' Alıntı:
Abi kademe kademe devamlı artacak gücümüz. Allah daha nice seneler nasip etsin abi.
Amin hep beraber inşaallah. Siparişlerle ilgili bazı formlar bulup paylaşacağım, İnsanlar ürünlerini güzel güzel anlatabilir böylece yani açıklama kısmı olmalı. Ayrıca kapıda ödeme ile ilgili kargo şirketleri belirli bir hareket bekliyorlar baştan. Hemen kabul etmiyorlar diye biliyorum. Görüşülebilir ilk etapta kargo şirketleriyle. Kargodan %40-50indirim almalıyız ki kargo ücretini dert etmeden 5 kg domates de sipariş edilebilsin.

İşte bu kargo olayı çözülmeli. Ayrıca güzel bir sayfa düzenide oluşturulmalı karışık olmadan. Bu işi yapalım sayın üyeler. Bu forum traktör çekiştirme pulluk vs gibi şeylerin paylaşıldığı siteden çıktı. Artık tümden alıyoruz herşeyi ve devam etmeliyiz

Güzel bir fikir olduğunu yusuf abi konu başlattığında da söylemiştim,yalnız kargo işi problem olacak gibi gözüküyor.Bakalım ona da çare bulunacaktır,fikirler toplana dursun bir yandan

Bu konunun birinci sayfada sabitlenmesini bekliyorum. Çünkü güncelliği olan bir konu. Bugün daha fikir veya görüş belirten yok. Hepinize iyi forumlar.

Ynt: Trakkulup Sanal Pazarı-Üyelere Özel

Bu konunun da birinci sayfadan sabitlenmesini istiyorum. Şimdiye kadar yazmadım sitem olmasın diye, ama bu konu tüm siteyi ilgilendirmekte. Birinci sayfada neden sabitlenmiyor ki.? Şunu söyleyeyim konu açarken bu kadar ilgi göreceğini bekliyordum Ama sonra da bu kadar ilgisiz kalınacağını hiç mi hiç beklemiyordum. 2 gündür yorum yapılmamış. 1 yılım doldu bu sitede. Yazdıklarım belli, görüşlerim ortada, bilgisayar başında devam etmekse niyetiniz bilelim. Hepinize iyi forumlar.

malkaralı_yusuf link=topic=48709.msg477089#msg477089 date=1322424944' Alıntı:
Bu konunun da birinci sayfadan sabitlenmesini istiyorum. Şimdiye kadar yazmadım sitem olmasın diye, ama bu konu tüm siteyi ilgilendirmekte. Birinci sayfada neden sabitlenmiyor ki.? Şunu söyleyeyim konu açarken bu kadar ilgi göreceğini bekliyordum Ama sonra da bu kadar ilgisiz kalınacağını hiç mi hiç beklemiyordum. 2 gündür yorum yapılmamış. 1 yılım doldu bu sitede. Yazdıklarım belli, görüşlerim ortada, bilgisayar başında devam etmekse niyetiniz bilelim. Hepinize iyi forumlar.
öyle söyleme abi konuyu yeni görenler var aynen benim gibi aradabir forum temizleniyor ve konu yorum yapılmadıkça bölümünde bekliyor bu yüzden gözden kaçabiliyor.. güzel bi etkinlik bizi bekliyor gerekli alt yapı tamamlandığında çok faydalı olacağına inanıyorum..
demir45 link=topic=48709.msg475733#msg475733 date=1322212602' Alıntı:
Ben birşey gönderemem ama yolu bu taraf düşen olursa Üzümdür Hıyardır Asma yaprağıdır hallederiz.Satmak değil hediye... :) Kargoda üzüm olarak yollarım üzüm suyu olarak gelebilir. :D Kargoya gelebilecek bir ürün yok malesef. :(
mahmut bana bi 70cl. göndersene ;D

fikir çok güzel. şehir merkezleri için kargo da problem olmaz. en büyük problemi kırsalda yaşarız.
mesela ben izmir, ankara, istanbul dan malzeme aldığımda kargo yerine ambarları tercih ediyorum. fiyatlar yarı yarıya.

köylü link=topic=48709.msg478541#msg478541 date=1322596913' Alıntı:
en sona saklıyorum kendimi.
:) flaş flaş Az sonra, gibi oldu. :)
Bazen düşünürüm fikrimi paylaşırım, sonra tepkilere bakarım fikrimi gözden geçiririm, sonra tekrar paylaşırım, yazdığınız herşey dikkate alınır. Benim göremediğimi siz görebilirsiniz. Sizin fikriniz düşünceniz ben de daha değişik sonuçlar oluşturabilir. Sonuçta kuluçka dönemi diyoruz.
XxXEsinti66 link=topic=48709.msg478312#msg478312 date=1322582627' Alıntı:
çok güzel bi fikir abi çogu kişinin işine yarar
Teşekkürler, katkı bekliyoruz.
harun oluk link=topic=48709.msg478146#msg478146 date=1322572301' Alıntı:
hghgjjvkmjğbuıbvtghhggvmhefgt34br

??*-s
Konuya biraz da objektif açıdan baksak :)

harun oluk link=topic=48709.msg478146#msg478146 date=1322572301' Alıntı:
hghgjjvkmjğbuıbvtghhggvmhefgt34br
37540026522753353013323.jpg