traktör almayı düşünüyorum nemarkaa alayımm yardımcı olurmusunuzzz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

: traktör almayı düşünüyorum nemarkaa alayımm yardımcı olurmusunuzzz

Kardeşşimm sn gerekli açıklamaları yapp ve kaç hb istediğini yazz ben sana güsel bişey söylerim okiş!

diikey11 link=topic=2186.msg27981#msg27981 date=1208552405' Alıntı:
atalarımız ii demiş hoş güzel ama çekmio dio birader o hadi bizimki çekmio td 95 demi çekmio birader sen ne çekion tır değil heralde bu dimi yaw
muadil traktörlerle karşılaştır 3085 ve td 95 ikiside tek çeker ikisi de 4 lü 14 no çekiyor td 5li çekemiyor

diikey11 link=topic=2186.msg27981#msg27981 date=1208552405' Alıntı:
atalarımız ii demiş hoş güzel ama çekmio dio birader o hadi bizimki çekmio td 95 demi çekmio birader sen ne çekion tır değil heralde bu dimi yaw
ya demekki cekmio bu lafi cogundan duydum ama bazilari da illa israr edio cekio diye tabi 3 5 kisi abi cekmiosa cekmio niye israrla inatla cekio diolar anlamiomsadece kendi traktorlerini kayirmak icn baska bi sebebi yokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk o kadar

neylen gelion birader zuha neye güwenion gel gösterem td95 çekiomu çekmiomu al gel massey ide gösterelim önceden denediğimiz için çekeceğine adım gibi eminim çamurda düzde tmm dorudur ama çamura gelince oturur massey

Muhabbet iyice saçma bir yere gitmiş
@diikey11:sen traktörünü sadece öamurda mı kullanıyosun,düz yolda yürümez mi o alet?İlla çamurda mı olacak...
Tamam iyi ya da kötü bir fikriniz vardır ama bunu fanatikliğe dökünce komik duruma düşüyosunuz,tüm fanatik arkadaşlara burdan söylüyorum.Dost tavsiyesi,herşey kararında güzel,...unu çıkarmak yanlış olayın.

diikey11 link=topic=2186.msg28111#msg28111 date=1208619532' Alıntı:
neylen gelion birader zuha neye güwenion gel gösterem td95 çekiomu çekmiomu al gel massey ide gösterelim önceden denediğimiz için çekeceğine adım gibi eminim çamurda düzde tmm dorudur ama çamura gelince oturur massey
ben bataklığın içinde çift sürmüyom düzde sürüyom :D

la her traktör düzde çift sürer önemli olan çamurda bizim burda leyland war o bile düzde çift sürüo bizim burlar bayır bazen çamur oluo sen gelde çift nsl sürülür öğren

diikey11 link=topic=2186.msg28431#msg28431 date=1208709370' Alıntı:
la her traktör düzde çift sürer önemli olan çamurda bizim burda leyland war o bile düzde çift sürüo bizim burlar bayır bazen çamur oluo sen gelde çift nsl sürülür öğren
Bizim buralar da bayır ama çamuru beklersin kurur.Bağlantıyı anlayamadım?Her bayır yer çamur mu oluyo?
Bence yanlış bir şeyde diretiyorsun,boşuna mevzu uzamasın...

birader kötü bişi yok bunda tartışıoz biz mesela yonca yeri sürcez oluoz haliyle ıslak oluo bizde yonca baya bi fazla ekeriz hep te bayır yonca yerleri gelde sen sür bakam nsl sürcen td 95 zor sürüo 3.85 mi sürcek

atacankocer23 link=topic=2186.msg28472#msg28472 date=1208714620' Alıntı:
diikey11:bana öyle birşey öğretmeye kalkma 30 senelik çiftçiye çiftçilik öğretme ve benle ' la ' diye konuşma lütfen
(la) mı :D haha msn mi ekle esrarengiz_640@hotmail.com gel ben sana anlamını söyleyem gör bi sen ne anlama gelio 30 senelik çiftçiymiş :D olsan kaç yazar bişi bilmedikten sonra

YA ABI BIRAK ALLLAH ASKINA TD95D KOTU 3,085 MI IYI SIMIDI YAPMAYIN YAW ALLAH ASKINA BURDADA 3,085 4 LU TD95D 5 LI TAKIOLAR O NASI OLCAK TD95D CEKER HEMDE COK GUZEL CEKER EN AGIR SDARTLARDA BILE CEKER emınımkı 3,085 tende az yakar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...