Traktör tercihi

Selamunaleykum arkadaslar Ben traktor almayi dusunuyorum. Aklimda hattat a60, landini mistral,same solaris,nw tt55,tumosan var sizce bunlardan hangisini tercih etmeliyim arkadaslar lutfen polimik yapmayalim dedigim traktorlerden kullanan varsa bilgi verirse sevinirim.

Ynt: Traktör tercihi

traktorcu41 link=topic=87101.msg1047219#msg1047219 date=1450616809' Alıntı:
Selamunaleykum arkadaslar Ben traktor almayi dusunuyorum. Aklimda hattat a60, landini mistral,same solaris,nw tt55,tumosan var sizce bunlardan hangisini tercih etmeliyim arkadaslar lutfen polimik yapmayalim dedigim traktorlerden kullanan varsa bilgi verirse sevinirim.

aramıza hosgeldınız ne kadar arazi işleyeceksınız traktörünüzün yapacagı işler neler bilği verirseniz yardımcı oluruz...

Ne kadar tarlan var, kuru tarım mı, çeltik falan çamur işlerimi ? Bölgende sana yakın hangisinin servisi var ? Servisi olmayan markayı alıp arıza olduğunda beklemek zorunda kalırsın.

Türkiyede servis ve yedek parçada en güçlü iki firma Newholland ve Hattat traktör var ilk tercihler bunlar olsun sonrasında ikinci elde pahalı newhollanddır ama buda gelmesinki aklına Hattat kalitesiz Hattat ilk avrupa pazarına satış yapmış aldığı ödüller sayesinde iki yıl sonra yerli piyasaya traktör üretmeye başlamıştır saygılarımla bende çiftçiyim iki markanın traktörünü kullanıyoruz bence birbirinden güzel yani eski massey fiat şimdi hattat newholland..

sugarman_20 link=topic=87101.msg1047469#msg1047469 date=1450662953' Alıntı:
Türkiyede servis ve yedek parçada en güçlü iki firma Newholland ve Hattat traktör var ilk tercihler bunlar olsun sonrasında ikinci elde pahalı newhollanddır ama buda gelmesinki aklına Hattat kalitesiz Hattat ilk avrupa pazarına satış yapmış aldığı ödüller sayesinde iki yıl sonra yerli piyasaya traktör üretmeye başlamıştır saygılarımla bende çiftçiyim iki markanın traktörünü kullanıyoruz bence birbirinden güzel yani eski massey fiat şimdi hattat newholland..
@Sugarman_20 hattat fanatikligiyle 38 mesaj göndermişsin ama senin yaptigin reklami bu forumda kimse yemez traktörmetrenin sezon finalinde gördük sıfır hattatın rezilligini firma yetkilisi de olabilirsin bu da ayri konu ha bu arada bu mesaji cevaplasan da benden cevap bekleme