TRAKTÖR YANGINI

08.09.2014
2,222
3,198

Arkadaşlar akşam komşumuzun enter traktörü alev alev yandı. Söndürme ve o telaş ile fotoğraf çekemedim. Yangının başlama sebebi aküden şase alması. Akü yanmaya başlayınca da mazot hortumunu eritmiş düşün artık gerisini. O yüzden herkes lütfen ilk işi traktörüne şalter koydursun. Kazasız belasız günler dilerim.

• Beğen
Tepkiler: ENES4422
resimleri çektirdim.

Resimler ve ekler

• IMG_0842.JPG
    IMG_0842.JPG
    119.8 KB · Görüntüleme: 114
  • IMG_0841.JPG
    IMG_0841.JPG
    102.8 KB · Görüntüleme: 109
  • IMG_0840.JPG
    IMG_0840.JPG
    138 KB · Görüntüleme: 129
  • IMG_0843.JPG
    IMG_0843.JPG
    143.3 KB · Görüntüleme: 116
  • IMG_0844.JPG
    IMG_0844.JPG
    138.5 KB · Görüntüleme: 104
  • Beğen
Tepkiler: Aygün 10
Arkadaşlar akşam komşumuzun enter traktörü alev alev yandı. Söndürme ve o telaş ile fotoğraf çekemedim. Yangının başlama sebebi aküden şase alması. Akü yanmaya başlayınca da mazot hortumunu eritmiş düşün artık gerisini. O yüzden herkes lütfen ilk işi traktörüne şalter koydursun. Kazasız belasız günler dilerim.
Geçmiş olsun. Şartelden önce elektrik tesisatının şase kontrolü ve bakımı yapilmali, cünkü kaçak varsa traktör çalisirken de yangın cıkabilir, calisirken sartel acik olcak. 2. Önemli husus yangın söndürme tüpü, o da kendim dahil coğu kişide malesef yok.

• Beğen
Tepkiler: ziyaretci33
bu gün ilk iş olarak kendi traktörüme bir yangın tüpü ve şalter taktıracağım. gerçekten önemini akşam hissettim. ilginiz için ayrıca çok teşekkürler. Başımıza gelmeden bilemiyoruz tabiki ama önlem almak şart ve lütfen herkes mutlaka dikkat etmeli ve bu tip şeyleri elimizin altında bulundurmalıyız.