Traktör Yarışları. Uygarca ve medenice.. Bu defa Ülkemizden..

Ynt: Traktör Yarışları. Uygarca ve medenice.. Bu defa Ülkemizden..

abi peki 265 i neden görmedin :) orda oda mf degilmi içi dolu kepce artı okadar insan da agırlık niyetine binmiş nafile çıkamadı :)) o mf degil mi ki .. bana inanmıyorsan artık yorum yapmıcam senin mesajlarına ! ben fanatik degilim herseyi mantık çerçevesinde ve deneyimlerimle degerlendiriyorum..

Arka arkaya takmaya gelince çeki demiri yada kabin beygir gücü önemli olmuyorda burada kasa çekmedemi aklınıza geldi anlamadım.
Harbi bir yarış Amerikalı yada Avrupalıların traktör pulling leri gibi olmuş helal olsun işte ..... evet işte bu .............

Önümüzde ki yıl sponsor bulursak; Ağır Abi Göller Bölgesini temsil edecek, ben de İç Ege yi. Sponsor bulur bulmaz o yarışta bizde varız.:D

ceya023 link=topic=29426.msg261185#msg261185 date=1268424441' Alıntı:
abi peki 265 i neden görmedin :) orda oda mf degilmi içi dolu kepce artı okadar insan da agırlık niyetine binmiş nafile çıkamadı :)) o mf degil mi ki .. bana inanmıyorsan artık yorum yapmıcam senin mesajlarına ! ben fanatik degilim herseyi mantık çerçevesinde ve deneyimlerimle degerlendiriyorum..

Bugünde bu laf çıktı forumda benım konuma ve yazdıgım msj alıntı yaparak cvp yazma bakalım daha nelerinle karşılaşacağız belkı sen benım yazdıklarımı ciddiye anladın ama ben hiçte ciddi birsey yazmadım gırgır ve şamata olsun diye yazdım ama iyi ypmamışız Başınız göl,ayağınız pınar olsun

ağır abi link=topic=29426.msg261194#msg261194 date=1268426534' Alıntı:
Bugünde bu laf çıktı forumda benım konuma ve yazdıgım msj alıntı yaparak cvp yazma bakalım daha nelerinle karşılaşacağız belkı sen benım yazdıklarımı ciddiye anladın ama ben hiçte ciddi birsey yazmadım gırgır ve şamata olsun diye yazdım ama iyi ypmamışız Başınız göl,ayağınız pınar olsun

ok .. sizi çok iyi tanımıyorum sonuçta uslubunuzu tam bilemedigimden olsa gerek.. olur böle durumlar :)) sonuçta sizde beni tanımıyorsunuz inanamayabilirsiniz inş gözunuzlede görürsünüz :)

yanke666 link=topic=29426.msg285419#msg285419 date=1279361410' Alıntı:
Takin O zaman 650 İLE 5000 ligi gorun kim kimin anasini aglatiyo :):)))9
Her makinanın bi kalıbı var 650 m 65 beygir bi makina 3600kg çok fazla mf 398 95 beygir olmasına rağmen 3200 kg .... Ağırlıkları eşitle sonra 5000 e kafa tut 5000 asılma ve kopartma da 70 lik lerin ii si diye düşünüyorum +650 m 5000 den çok yakıyor ....

bu yarışta önemli olan agırlık bu yüzden 4x4 traktörlar daha avanjla çünkü diger emsallarine göre önleri 400 500 kg agır oluyor
birde bu yarışta başak 2085 olsaydı galip kesin o olurdu.saygılarımla

aslında buna yarış denemez bence sadece oradaki motorların performanları ile ilgili hepsi farklı motorve farklı güç ve zemin o çekti öbürü çekemedi yok böyle birşey ozaman farklı işlerdede denensin mf de çok güvendi kendine kepçeyle çıkoyo

aksoylar link=topic=29426.msg295158#msg295158 date=1284228317' Alıntı:
bu yarışta önemli olan agırlık bu yüzden 4x4 traktörlar daha avanjla çünkü diger emsallarine göre önleri 400 500 kg agır oluyor
birde bu yarışta başak 2085 olsaydı galip kesin o olurdu.saygılarımla
neresi avantajlı arkadaşım motorların hepsi 4*2 de çekiyor.2 çeker bi motorun önünde 500 kg yük olması iyimi sence?
ayrıca erkunt da rezil kepaze olmuş.demekki erkunt 4 çekerde iş yapabiliyor.arkada pek yük yok o zaman anladığım kadarıyla.