TRAKTÖRMETRE-Bereket TV

Ynt: TRAKTÖRMETRE-Bereket TV

hangi marka model ele alınacaksa;

tarakkulüpten o marka modeli kullanmış 5 kişiyle rastgele röportaj eklensin programa..

5 kişi genel toplam olarak + veya - versin yani.. tavsiye ederim veya etmem desin..

en az 3 ' ü beğenmişse o motor 'alınıp-binilebilir olsun' :)

hatta üreticide 'trakkulüp onaylı' diye reklamını yapsın..

UÖZKAN.77 link=topic=80165.msg950396#msg950396 date=1419759187' Alıntı:
hangi marka model ele alınacaksa;

tarakkulüpten o marka modeli kullanmış 5 kişiyle rastgele röportaj eklensin programa..

5 kişi genel toplam olarak + veya - versin yani.. tavsiye ederim veya etmem desin..

en az 3 ' ü beğenmişse o motor 'alınıp-binilebilir olsun' :)

hatta üreticide 'trakkulüp onaylı' diye reklamını yapsın..

Abi önerin cok yerinde insallah böyle yaparlar. Saticidan degil kullanicidan alinan tavsiye herseye bedeldir bence. Aslinda kendine güvenen firmalar versinler test traktörü gidip bi köyde bütün ekipmanlari bos bir arazide deneseler tadindan yenmez.

7. geleneksel trakkulup buluşmasinda bereket tvnin spikeri bizde trakkulube uyeyiz demişti ama ben daha hic bereket tvyi forumda goremedim eğer üye iseler foruma girip bu konuya bir bakıp bizimde onerilerimize programda y er versinler.

Tümo 9115 ile bismillah dediler.. 30 dk sürdü sürmedi..

hiç yoktan iyidir diyelim ama.. yapıcı izleyici yorumlarını Bereket ' e bi şekilde ulaştırırsak zamanla kendini geliştirir derim..

ama herhalükarda İLK olmak güzeldir, yine de tebrikler..

Doğru eleştiri yapmak lazım.

Sadece bu site içerisinde paylaşılmış '9115 maxima' yorumlarının okunduğu, arka planda ise yine bu site içinde paylaşılmış maxima videolarının oynatıldığı 15 dakikalık bi PowerPoint sunusu yayınlasaydılar, bundan 5 kat etkili bi program olurdu.

Dost acı söyler..

programı izledim gerçekten beklediğim gibi olmadı bi an gevurların testlerine benzeyecek sanmıştım ama nafile umarım geliştirirler
hani motoru zorlama olmasa da bi test sürüşü olabilirdi yada bi marş yapsalardı :/

Bence program fikri çok güzel düşünülmüş, öncelikle bereket tv ye teşekkürler. Baştan sona keyifle izledik ilk bölüm olmasına rağmen gayet bilgirendirici bi program dı , İnşallah ilerleyen bölümlerde dahada uzun çekimlerle detaylara ve saha denemelerine inerler diye umuyorum..