Traktorü uzaktan kumandayla çalış tırma

Selamun aleykum dostlar bende 2015 model deutz agrolux 55 4x4 var kumandali çaliştirma takmak istiyorum taktiran bilen varsa yardimci olun araçlarda var ne işe yaricak derseniz hortumlu ilaclama yaparken işe yarar diye düşünüyorum

starline diye marka varmış 700-1000 lira civarında istediğiniz aralıklarla çalıştırma ve dona karşı koruma çalıştırması varmış. Sadece uzaktan kumandalı çalıştırma isterseniz alarmlarla beraber olanlar 200-300 lira civarı

Bence gereksiz bir durum. sonra park sensörü yağmur far sensörü bu işin sonu gelmez :)
Bizim arkadaşın dobloya taktırmıştık 2007 yılında sonradan söktürdük. olmadık yere elin değdiğinde çalışıyormuş tabi bazen çalıştığını duyamadığın yerlerde var sen varana kadar veya bilen biri diyene kadar o araba rolantide takılıyor :)
ha traktör duyulur o ayrı.

• Beğen
Tepkiler: Ager1978
Sadece çalışma ve stop etmekmi istediğiniz yoksa daha farklı bir şeylermi yapmak istiyorsunuz bu konu üzerine bilmiyorum ama benim kadar kimse uğraşmamıştır yardımcı olmaya çalışırım...
S a abicim sadece çalistirip stop ettirmek amacim ilaclama yapacagim yerim bayir ve 200mt hortum kullanacagim traktorun başina adam birakmaktansa adam hortumu çeker otururkende trktr calismaz

Bence gereksiz bir durum. sonra park sensörü yağmur far sensörü bu işin sonu gelmez :)
Bizim arkadaşın dobloya taktırmıştık 2007 yılında sonradan söktürdük. olmadık yere elin değdiğinde çalışıyormuş tabi bazen çalıştığını duyamadığın yerlerde var sen varana kadar veya bilen biri diyene kadar o araba rolantide takılıyor :)
ha traktör duyulur o ayrı.
S a benim amacim hava atmak degil hortumlu ilaclama yapacagim