Traktorune modifiye yapan var mi ?

Mrb arkadaşlar traktore bir iki sekil olmasi için ekleme yapmak istiyorum traktorune modifiye yapan arkadaşlar varmı yapanlar resimlerini atsinda bizim de kafamizda bi sekil olussun önerilere de açığım :)

Ol
2 adet çakar lambada kaldýk, adeta týkandýk, sýralama bozuldu sað park yanýyor, sol çakar, sol park yanýyor sað çakar yanýyor :S
Kendiside bi modifikasyon yapmis iste :D

Yusuf hocam gece tozda yaðmur vs gibi kosullarda nasýl çalýþmasý deliyor mu yoksa perde çekilmiþ gibi mi oluyor
Emre normal led projektor ve powerledli lambalar duman sis toz gibi durumlarda perde cekilmis gibi oluyor ama bunu led sis fari olarak urettikleri icin muhtemelen daha iyidir. Ama deneyip tecrube etmek lazim
Bu yaz domuz beklerken tufegin ucuna takilan ledli lambalardan aldim. Birinci atisi yaptim fisegin barutu biraz fazla kacmis havada sakin bizim lamba duman gosteriyor gorusum yok oldu

OlKendiside bi modifikasyon yapmis iste :D

Emre normal led projektor ve powerledli lambalar duman sis toz gibi durumlarda perde cekilmis gibi oluyor ama bunu led sis fari olarak urettikleri icin muhtemelen daha iyidir. Ama deneyip tecrube etmek lazim
Bu yaz domuz beklerken tufegin ucuna takilan ledli lambalardan aldim. Birinci atisi yaptim fisegin barutu biraz fazla kacmis havada sakin bizim lamba duman gosteriyor gorusum yok oldu
Abi bende niyetleniyorum çok acaip led barlar var ali Express te bu sebepten cesaret edemiyorum

Ali baba com yabancı site, light bar henüz bizim firmalarda mevcut değil :) takipteyim, Ledçalışma lambası bile, ya yuvarlak formda var yada kare, benim istediğim dikdörtgen, onada ulaşamadık henüz.
Nail hocam çok his bir mecra zaten . 70 dolara kadar problem olmuyor . Bayagi sabır istiyor lakin.
Beyaz ışık benim kafamı çok kurcaliyor

Abi bende niyetleniyorum çok acaip led barlar var ali Express te bu sebepten cesaret edemiyorum

Merhaba,bir arkadaşım var...aveo sedan arabası vardı,araç için led gündüz farı,kapı gözlerine fosforlu pad ,hatta araç anahtarı için deri kılıf benzeri materyalleri alibaba.com dan getiriyordu .Ufak tefek şeyler ile başlamış"acaba bu cekikgozluler ciddi mi"diyerek.2-3 usd lik siparişleri gönderdiklerini söylemişti.led gündüz farları aveo için 30 tl odemis falan...

• Beğen
Tepkiler: entelmaganda
Merhaba,bir arkadaşım var...aveo sedan arabası vardı,araç için led gündüz farı,kapı gözlerine fosforlu pad ,hatta araç anahtarı için deri kılıf benzeri materyalleri alibaba.com dan getiriyordu .Ufak tefek şeyler ile başlamış"acaba bu cekikgozluler ciddi mi"diyerek.2-3 usd lik siparişleri gönderdiklerini söylemişti.led gündüz farları aveo için 30 tl odemis falan...

çinden gelen sis farları ısınınca eriyormuş diye duydum bende
set olarak almış biride plastik aksamları eritmiş ama 1,elden şahit değilim

• Beğen
Tepkiler: cemaltan
Şu videodaki led far seti güzelmiş ama çok pahalı :( çinden aliexpress ten falan led far getirtecekseniz iyi araştırın pek uzun ömürlü olmuyo. Led lambalarda önemli bir konuda LÜMEN dir. Yani ampulun yaydığı ışık kuvveti diyebiliriz. Led far alırken lümen değerine bakmak gerekir ;)

Şu videodaki led far seti güzelmiş ama çok pahalı :( çinden aliexpress ten falan led far getirtecekseniz iyi araştırın pek uzun ömürlü olmuyo. Led lambalarda önemli bir konuda LÜMEN dir. Yani ampulun yaydığı ışık kuvveti diyebiliriz. Led far alırken lümen değerine bakmak gerekir ;)

bnde arkalara baglayacam led lamba bunları okuyunca dusnmeuye basşladım

sımdılık boyle barıs agam

Resimler ve ekler

• 12604826_1261945540488082_25446218546377123_o.jpg
    12604826_1261945540488082_25446218546377123_o.jpg
    107.1 KB · Görüntüleme: 150