traktörünüzün lastıklerınin markası ne

Ynt: traktörünüzün lastıklerınin markası ne

absevuj link=topic=3712.msg68894#msg68894 date=1219693196' Alıntı:
bence turbo traktörün çekişinde acayip bi güçü artıyo ama başaklarda fazla etilemiyo.Benim gördühüm kadrıyla John Deere lerde cok işe yarıyo motorlar yokuşta düzde gider gibi gidiyolar.
arkadaşın konunun ne oldugundan haberi yok galiba neyse

ford5000 4 tekerde petlas geçen takıldı

Aynı zamannda aldığımız iki traktörden bir tanesinde Firestone bir tanesinde michelin vardı. Firestone lar yaklaşık 2500 saatte bitti. Bunlar tubeless değildi. Diğer traktörde ise Michelin vardı. Yaklaşık 5000 saati devirdi. Aslında 1000 saat daha da giderdi ama tırnaklar bayağı azalmıştı. Firestone ları petlas ile değiştirdik. Onlar da 1500-2000 saatte yanaklardan acaip hasar gördü. Onları da şu anda değiştirdik. Yerlerine tubeless BKT diye bir lastik taktık. Hindistan malı.Michelin leri de BKT ile değiştirmiştik. Şu anda bir problem yok. Çalıştıkça görecez. Bu arada Kleber ve Continental kullanan ya da kullanacak arkadaşlara da tavsiye ederim. Kleber ve Continental de kullandık ve gayet başarılı lastikler.

275 pirelli
2 285s de lassa
Ford 7740 lassa
Ford ' un lastikler good year dı 10 yıl dayandı bu yıl yeniledik good year iyi ama çok pahalı olduğu için lassa aldık

tl100a ön arka pirelli tubeless düz taban,ilk zaman korkmuştum biraz sert olduğu için ama her koşulda süper bir sorun çıkmadı şimdiye kadar.
285s arkalar lassa memnunuz,önleri okuyamıyoruz çin malı çince yazıyor fena değil bundanda memnunuz...enazından daha hiç patlamadı...kalitesini sorarsanız bana göre 0 0 0 0,,,ama diğer lastiklerle kıyasla fiyatı yarı yarıya...

arkadaşlar bizimde lastigimiz varya petlas kimse kullanmıyor galiba iki veya üç arkadaş gördüm birde ben lamborghini 950 pireimum var ön ve arka lastiklerini petlas taktım arka lastiklerinden benmunum ama önlerden menmun degilim en fazla 24 ay anca çalışıyor bir akrabam 16 ayda attı neden bu kadar az ömürülü arkadaşlar acaba benmi kullanmayı bilmiyorum kullananlar varsa onlardada sorun varmı tşkrler ıuy*u-* ıuy*u-* ıuy*u-*