traktörünüzün lastıklerınin markası ne

Ynt: traktörünüzün lastıklerınin markası ne

arkadaşlar babam ne olursa olsun goodyear dan şaşmıyor enterin ön öe arkalar goodyear ve bu sene bizim burada tam bir petlas modası esiyor ucuz ve kaliteli diyorlar kullan madığımız için bilemiyorum

arkadaslar ben daha bu ıslerde yenıyım benım ogrenmek ıstedıgım cıf surerken genıs lastıkmı dar lastıkmı kullanılacak bılgı verırsenız sevınırım

arkadaşlar benim jhon deere de firestone vardı ferarrının F1 araçları ıcın lastık ureten bı fırma..tek geçerim !!amerıcan ve europe u var.. amerıcan ı cok cok kalıtelı.. bızımkı europe tu o da cok saglam cıktı...ne sert ne de yumuşak bır yapıya sahıptı... piyasada bulursanız kaçırmayın derim.. ya da radial lastık...

td65snin üzerinde 4dü good year geldi hiç bişe benzemyor 2 senede önlastik 4 defa patladı..
640da lassa vardı 10 senede 2 defa patlamıştı. lastikse lassa micherin ..

cilic link=topic=3712.msg258381#msg258381 date=1267693063' Alıntı:
bizim 60-56 da özka var.
kaç yıl oldu özka kullanalı ve tahminen kaç dönüm yer işledin lastiklerle? Ben de özka almayı düşünüyorum arka lastik için. 13-30 iki tanesi 1450 lira dediler, uygun geldi. Tek şüphem tırnaklarının çabuk silinmesi.

tunay link=topic=3712.msg253214#msg253214 date=1266327967' Alıntı:
yerli ürem lastikte LASSA,GOODYEAR..yabancıdada MICHELİNDEN şaşma biraz pahalıdır ama olsun......ucuz etin yahninisi her zaman tatsız olur.......::::)
Michelin ithal olarak fransadan geliyor,BOYKOT EDİYORUM. arabama almayı düşünüyordum ama artık asla. Goodyaer ın radialleri de ayrıca çok üstün.

nh_fıat link=topic=3712.msg498810#msg498810 date=1324924782' Alıntı:
td65snin üzerinde 4dü good year geldi hiç bişe benzemyor 2 senede önlastik 4 defa patladı..
640da lassa vardı 10 senede 2 defa patlamıştı. lastikse lassa micherin ..
Lastiğin patlaması adilik göstergesi değildir bence. Kaç hava ile şişirdiğin de önemlidir çivi bişey batmasa bile. Bizim td65d nin 9.50-24 lastiklerin tırnakları çabuk bitiyor, godyaerlar daha da çabuk bitiyor. En son petlas aldık, 2 yıl oldu şimdilik gayet güzel diş seviyesi eksilme yok gibi.