Trakya da üre atımı

tümosandan memnunmusunuz.Sıkıntı çıkartıyormu.Nekadar süredir kullanıyorsunuz.

Çok memnunum o paraya alınacak en iyi traktör. Aldığımızda turbosu arızalı çıkmıştı (sonuçta 2. El ) galeri malın arkasında durup yeni turbo aldı onu taktırdık hiçbir sıkıntı yok maşallah. Arkanda 10 ton yük var hiç umursamıyor bile.
Şanzımanı tarla için çok uyumlu, tarla yollarında 3 ideal hem yavaş hem hızlı kullanabiliyorsunuz,
Yakıtta güzel ben çok memnunum tek eksiği konfor

ARKADAŞLAR BUĞDAYLARIM 40 GÜNLÜK ŞU AN KARDEŞLEMEYE YENİ BAŞLAMIŞ..İLK ÜST ÜRE İÇİN ERKEN Mİ SİZCE..ATSAM KARDEŞLEMEYE ZARARI OLUR MU VEYA AZOTU GÖRÜNCE KARDEŞLEMEDEN VAZGEÇİP SAPA KALKMA TEHLİKESİ VAR MI..BİZİM BURALAR ILIMAN İKLİM....BİR DE HİÇ GÜBRE DÜŞMEYEN BİRAZ YERİM VAR .ORASI BİRAZ DAHA İNCE CILIZ GÖRÜNÜYOR KARDEŞLEME BAŞLAMAMIŞ. SADECE ORAYA MI ATSAM ....

Ben buğday ekilisinden 45 gün sonra attım yarısı daha kardeşlemeye tam başlamadı yarısı yeni başladı 20kg attım dekara. Yağmuru da yakaladık ama bi hafta kadar 15 derece sıcaklık gösteriyor. Bir haftadan bişey olmaz daha bir ay soğuk olur bizim buralarda.

Sizin oralarda da 5-10 derece 2-3 hafta geçirirse sorun olmaz atın derim ama sürekli 15 derece ustu devam ederse biraz erken uyandırmis olursunuz. Atacaksaniz da ureyi iki seferde vermeye çalışın. 10kg 10 kg bir ay kadar ara ile

Herkese bereketli olsun.gübrenin üzerine 30 lt yağış aldık.
IMG_20200126_142506.jpg