TT 55 DT

• Konbuyu başlatan kuyucakli_26
  • Başlangıç tarihi
K

kuyucakli_26

Traktörün üstündeki kardeşim...

Ynt: TT 55 DT

Güzel resimler Uğur, 3 silindir ama güzel bu motorlarda.

Geçen yağmur yağıyor, ben tarla hazırlıyorum, komşuda yan tarafta pancar çıkarıyor. Neyse bitirdi işini, hava baya karardı. Adam 3 araba pancar çıkarmış yolda arabaları birbirine takıştırıyor bende işimi bitirdim eve gitcem, bekliyom taksında arabaları yolu açsın diye o arada izliyorum adamları. İçimden diyom o motor nasıl çekçek o arabaları, amcan taktı 3 arabayı bi asıldı, motor mu arabaları çekiyo arabalar mı motoru bilmem. :) Ben artık iyice geri kaçtım, şimdi arabalar üstüme gelmesin. Zorlada olsa kaptırdı gitmeye başladı adam ama ilerki bayıra nasıl çıktı bilmiyorum, çünkü benim arkamda tırmık ile ben zar zor çıktım, o 3 arabayla ne yaptı bilmiyorum, bide arabaları ne biçim sarmış bi görseniz... :)

Mustaf-a Eskisehiri link=topic=268.msg1405#msg1405 date=1197285442' Alıntı:
Güzel resimler Uğur, 3 silindir ama güzel bu motorlarda.

Geçen yağmur yağıyor, ben tarla hazırlıyorum, komşuda yan tarafta pancar çıkarıyor. Neyse bitirdi işini, hava baya karardı. Adam 3 araba pancar çıkarmış yolda arabaları birbirine takıştırıyor bende işimi bitirdim eve gitcem, bekliyom taksında arabaları yolu açsın diye o arada izliyorum adamları. İçimden diyom o motor nasıl çekçek o arabaları, amcan taktı 3 arabayı bi asıldı, motor mu arabaları çekiyo arabalar mı motoru bilmem. :) Ben artık iyice geri kaçtım, şimdi arabalar üstüme gelmesin. Zorlada olsa kaptırdı gitmeye başladı adam ama ilerki bayıra nasıl çıktı bilmiyorum, çünkü benim arkamda tırmık ile ben zar zor çıktım, o 3 arabayla ne yaptı bilmiyorum, bide arabaları ne biçim sarmış bi görseniz... :)
:D mustafa senin motor ney yaw tırmıklarla motor bohulurmu hih saol aga bunun boyu td65 ten büyük galiba weya resimde öle görünüo bilemiorum

3 silindir motoru ben sevnmiyom gecen ay bi arkadasım kini aldım 5 donerli pulluk taktım a.q sanki motor ayirilcak ciyak ciyak otuyo sonra sofore verdim 2 boluncek zannettim ama bolummeden geldi :D

suan tam model aklımda degil hani varya tt benzetmişler az daha yuksek beyaz cadirli sofor mali de td lere benziyo gelmdi suan aklıma :S

TN-A 75 miydi ogle bişeylerdi cift ceker

Hakkımızda

TrakKulüp, içinde 100.000'den fazla konuyu, 1.300.000'den fazla mesajı barındıran Türkiye'nin ilk ve en büyük traktör, tarım ekipmanları ve çiftçilik paylaşım sitesidir. 86.000 üyemiz gibi sizi de aramızda görmek isteriz.
Üst Alt