• Hesabınıza giriş yaparken sorun yaşıyorsanız buraya tıklayarak lütfen şifrenizi sıfırlayınız.

TT4.65 Lastikleri yeniledik

Yeni lastik ölçüleriniz deutz agroplus 315 ve 410 da kullanılıyor bkt marka. Avrupa bunları kullandığına göre bu ölçüler çok daha iyidir bence.

Bkt güzel lastik ben orjinal kleber lastikleri 6bin 500 saat te bitirdim bkt ler suan 4 bin 300 ssaat falan yaptı daha 1000 saat gider tahminimce

TrakKulüp Mobil Uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

hayırlı olsun
ön lastiklerin arkalardan hızlı dönmesi doğru olandır arazi koşullarında daha etkin olması adına bu şekilde belirleniyor yeterki arkdadan yavaş kalmasın ayrıca ön lastikler daha erken aşınır önler %60-70 seviyesine gelince ip testini tekrar edin önler arkadan yavaş kalmasın yoksa gereksiz yakıt sarfiyatına sebep olur.

hayırlı olsun
ön lastiklerin arkalardan hızlı dönmesi doğru olandır arazi koşullarında daha etkin olması adına bu şekilde belirleniyor yeterki arkdadan yavaş kalmasın ayrıca ön lastikler daha erken aşınır önler %60-70 seviyesine gelince ip testini tekrar edin önler arkadan yavaş kalmasın yoksa gereksiz yakıt sarfiyatına sebep olur.
Arazide traktör patinaja düşünce ön kaldırıyor ve önlerin yere tutunması azalıyor ama önler daha seri olursa arkaların patinaja düşmesini azaltır ve önler yerden kesilmez yeterki önce arkalar patinaja düşmesin, uzun vadede zararı olur mu bilmem ama aradaki hız farkıyla doğru orantılıdır

Arazide traktör patinaja düşünce ön kaldırıyor ve önlerin yere tutunması azalıyor ama önler daha seri olursa arkaların patinaja düşmesini azaltır ve önler yerden kesilmez yeterki önce arkalar patinaja düşmesin, uzun vadede zararı olur mu bilmem ama aradaki hız farkıyla doğru orantılıdır
Size şöyle söyliyeyim
Orjinalde direksiyon titremesi ve dönüşlerde önleri fazla yitmesi vardı bunlar ortadan kalktığı için daha uyumlu olduğunu düşünüyorum

Üst Alt