tt65 ve bızım danalar

bunu yollarken unutmusum sımdı yolluyorum cx840 ve tf95n arada pek fark yok :D

da 400 kg holder super makına bu tt ller yakıt cok az bızde danalırı yayıoz
buda tt65 arka

a yılda koye gıdıoz ondada dana gutturuolar ıyımı
ayd

bebe belık dagıldık koy gıbısı varmı yaw ıstedıgını gıy ıstedıgın yere gıtt offfffffff

Ynt: tt65 ve bızım danalar

heyt be köydeki macerayı şehhirde hayatta yaşayamazsın köyde yazın her gece ayrı ayrı yerler den tawuk yürütüp kawede pişirip yerdik bea walla bazen tek kırmayla ateş edenler olurdu ama sıyırır dı genelde arkadaşa saçma deymiş bi kaç tane arkadan bi kaç gün oturamadı zuha la ben köye gidiom bu gece kuzu yürütem heh

yorumlar ıcın tesekkur ederım ben en encok hava karardı saat 11 sıraları yemek yıcen yatmısın uzanıon dısardan kopeklerın sesı gelıo arada o havdakı zıfırı ve urpertıcı ortam ben bunları ozledım hele bazen yagmur yagıpte gece elektrıkler gıttıgınde pıllı radyoda camın kenarında sarkı dınlemek buyuklerın o sırdsa namaz kılması ve okuması camın tıtremesı ve o sobanın harlaması ben bunları ozledım gercekten su an dokunsalar aglarım yaw wallahı ben koyumu cok ozledım arkadas

Güzel resimler Salih danalr 1 yaşında gibi gözüküyor...
Güzel fotolar eline sağlık tt cx in yanında ufacık kalmış
ahmet nerden bıldın yaw ??==)))) danalar suna 1 ıle 1,5 yas arası kurban ıcın bunlar
anıl o motor tt degıl yaw tf95n 98 hp lık bı traktor bag ıcn 78 drecelık bı on aks donus yetenegı var
ewet aga saldım cayıra onlarda kafasna gore takılo yorumlar ıcın saolun