TÜMOSAN 7075 DT ALDIM GÖRÜŞLERİNİZİ ALABİLİRMİYİM

Ynt: TÜMOSAN 7075 DT ALDIM GÖRÜŞLERİNİZİ ALABİLİRMİYİM

hayırlısı olsun. tümosanlardan çekiş konusunda memnun olmayanı duymadım ben ama biraz arıza veriyor diye duyuyoruz hep. mümkün olduğunca sadece sen kullanmaya bak traktörü, huyunu suyunu iyi bil. her şoförün kullanması başkadır. diğer yorumlara göre çok arıza yapıyor diyen de var, tık yok canavar gibi çalışıyor diyen de var. hoş kullanmak lazım

senol_84 link=topic=71411.msg823621#msg823621 date=1389203973' Alıntı:
hayırlısı olsun. tümosanlardan çekiş konusunda memnun olmayanı duymadım ben ama biraz arıza veriyor diye duyuyoruz hep. mümkün olduğunca sadece sen kullanmaya bak traktörü, huyunu suyunu iyi bil. her şoförün kullanması başkadır. diğer yorumlara göre çok arıza yapıyor diyen de var, tık yok canavar gibi çalışıyor diyen de var. hoş kullanmak lazım
sagol senol kardas biz öncekınden cok memnunduk

hayırlı olsun.bizde 7175 i var.çekişi yakışı iyidir.biz gücünün üzerinde yükleniyoruz.5 li 12 li,4 lü 12 li pulluk takıyoruz.13 lü ağır tip kazayağı takıyoruz.9 lu çizel kullanıyoruz.sitede massey bölümünde kısa bi pulluk videosuda var.ölçü şu gücü kadar iş göstereceksin.gücünü aşan işlerde yakıtı artabiliyor.o zamanda şu atalar sözünü aklına etireceksin,düven atının ağzı bağlanmazmış...

konevi link=topic=71411.msg824301#msg824301 date=1389266993' Alıntı:
hayırlı olsun.bizde 7175 i var.çekişi yakışı iyidir.biz gücünün üzerinde yükleniyoruz.5 li 12 li,4 lü 12 li pulluk takıyoruz.13 lü ağır tip kazayağı takıyoruz.9 lu çizel kullanıyoruz.sitede massey bölümünde kısa bi pulluk videosuda var.ölçü şu gücü kadar iş göstereceksin.gücünü aşan işlerde yakıtı artabiliyor.o zamanda şu atalar sözünü aklına etireceksin,düven atının ağzı bağlanmazmış...
SAGOL KARDAS 3 PİSTON OLMASI ETKILIYOR MU

uzay kasa link=topic=71411.msg824261#msg824261 date=1389262772' Alıntı:
Hayırlı uğurlu olsun.7000 serisi 3 piston galiba.75 hp 3 piston.Allah utandırmasın.Sakıncası yoksa ne kadara aldığınızı paylaşmanız mümkün mü?
EWET 3 PİSTON 98 74 80 İ VERDİM ÜSTE 38 KANCALI KOL RADIAL LASTİK DÜĞMELİ CEKER BİDE DAHA HIZLIYMIŞ ESKİLERDEN
ALLAH SİZLERE DAHA İYİSİNİ VERSİN

3 pistondan sıkıntı yaşayabilirsin ama dua et iisi denk gelsin fabrikanın her çıkattığı urun bir birini tutmuyo nedense bazıları çok memnun bazılarıda daha iş görmeden parçaları değiştiriyo şansına Allah yüzünü güldürsün...