tümosan 90.80 ile kubota m9540 kapışması

Ynt: tümosan 90.80 ile kubota m9540 kapışması

mustafagursacli link=topic=47188.msg591172#msg591172 date=1336489201' Alıntı:
güzel traktör Sivasta 5 sene görev yaptım bir gün misafirim olursanız size hem traktörü tanıtır hem köyümüzü gezdirir misafir edebilirim

Saolasın Mustafa düşünmen yeterli kardeşim kısmet artık :)

kubatonun cıft surusunu gormesem bu vıdeoya ınanırdım aynı kubatoyu bızde denedık alpler 5lı 14 ınc ve pulluk yaylı ıdı tarlada agır motor o pullugu duymuyo 5 takvıye ıle aynı pullugu deutz agrofarm 430 3 takvıye gıdıyo arada 15 hp var bunu da bılın

ASARCIKLI link=topic=47188.msg600768#msg600768 date=1338269220' Alıntı:
kubatonun cıft surusunu gormesem bu vıdeoya ınanırdım aynı kubatoyu bızde denedık alpler 5lı 14 ınc ve pulluk yaylı ıdı tarlada agır motor o pullugu duymuyo 5 takvıye ıle aynı pullugu deutz agrofarm 430 3 takvıye gıdıyo arada 15 hp var bunu da bılın
video olmayınca olmuyo işte

şimdi diyelim perkıns yada iveco motor parça halde takılı değil farklı bir sistemi var ben tarlada felan kullanmadım ben bu traktörü ilk başta nette gördüm....
1- dedimki lan piyasayı dandik mallarla doldurdular kim alır bunu
2- sonra baktım traktör ağır duruyor daha farklı
3- ben size Endonezyadan tutta güney afrikaya kadar 50 tane referans veririm kubotaya
4- yerli bir markanın mühendisinden garanti istedim 60-56 dan sağlam bir makina ver diye veremedi her şeyi notere onaylattıran bir firma bu
5- kubota ise 85 bg her traktörle dene beğenmessen getir dedi

sonuç bu neyle neyi kıyaslıyosunuz.......ÇORUM SUNGURLU BAHŞILI köyü kubota perşembe geliyor gelin deneyelim

GÜCÜ OLAN TARLAYA ÇIKSIN
Selamünaleyküm arkadaş bende 9540 aldım kaç no pulluk takıyor sun

aman tümoyu fazla zorlamayın.... ortadan ikiye bölünüverir sonra!!!!!!!

Aman diyelim toprağım tümoyu diğerleğrinden aşağı görme. 5 parmağın 5 i bir değil. Benim gönlüm her jd den yana ancak gizli tamirat maliyetlerini birebir bildiğin için türk tarımının bu vasat halinde tümoyu hor görme lütfen. Bana 50 kg yük bişey demez de 80 lik çuvalı koyduğun anda göçerim. Açıyı değiştir birde öyle bak derim.