tümosan 90.80 ile kubota m9540 kapışması

Ynt: tümosan 90.80 ile kubota m9540 kapışması

şarklılı18 link=topic=47188.msg451693#msg451693 date=1318004588' Alıntı:
tümocu daha olsa gaza basıcak heralde o kadarda bağırttırması çekişi etkilemezki vitesin devrine ugun gaza bas yeter noo*-*-
Adamlar delirmiş zaten ya mantık aranıcak bişey yok ortada...Sonuna kadar asılmış gazı turbo nasıl ıslık çalıo :D ne gerek var bukadar sıkıştırmaya.

tümo cu arkadaşlar kolay gelsin. hiç profösyönelce değil biraz daha çalışmanız lazım. Neyse öndeki kubota nın sürücüsü motor tam kendini toplamış gidiyorken yanındaki aşşağıya iniyor sürücü giden traktörün vitesini küçültüyor, tümo yanaşırken arkadan ikinci bi kubota gayet güzel geliyor. Yani diyorumki her traktöre sahibi binse ve karşı tarafa çalışmasa.herşey doğrulukla yapılsa bizde önde gideni alkışlarız.

Kemal YILAN link=topic=47188.msg451713#msg451713 date=1318006498' Alıntı:
tümo cu arkadaşlar kolay gelsin. hiç profösyönelce değil biraz daha çalışmanız lazım. Neyse öndeki kubota nın sürücüsü motor tam kendini toplamış gidiyorken yanındaki aşşağıya iniyor sürücü giden traktörün vitesini küçültüyor, tümo yanaşırken arkadan ikinci bi kubota gayet güzel geliyor. Yani diyorumki her traktöre sahibi binse ve karşı tarafa çalışmasa.herşey doğrulukla yapılsa bizde önde gideni alkışlarız.
Yani o kubota çalıntı diyorsunuz ?

Bunu daha önce facede izlemişdim, yorum yapmadım. Burası nasıl olsa bizim site; bana göre ' Doğan slx ile Toyota Avensis i sollamak gibi bişey olmuş. Düşünsenize, Edirne ' den Kars ' a Tofaş ilemi rahat gidersiniz, yoksa Toyota ile mi.? :S

nailyetek link=topic=47188.msg451719#msg451719 date=1318007086' Alıntı:
Bunu daha önce facede izlemişdim, yorum yapmadım. Burası nasıl olsa bizim site; bana göre ' Doğan slx ile Toyota Avensis i sollamak gibi bişey olmuş. Düşünsenize, Edirne ' den Kars ' a Tofaş ilemi rahat gidersiniz, yoksa Toyota ile mi.? :S
demek öyle ha :D

helal nail dede çok doğru :D

şöyle bi şık daha koyalım toyota avensis yerine wv passat la giderdim aynı paraya bi sürü şık var kubota ne bizim bölgede hiç yok unutmuşlar herhalde nası oldu bafra ovası

Chn_Ozce link=topic=47188.msg451720#msg451720 date=1318007183' Alıntı:
Biladerim gerçekler acı beyaw; şimdi bizim kral nadasta JD 5625 plus u geçsin, Fendt 209 uda geçsin..geçemezde farzettik az oynadık geçtik.:D Sürüş konforu, dayanıklılığı v.s artacak, gürültüsü, ilkelliği v.s. düşecekmi.?

EFE YUSUF link=topic=47188.msg451724#msg451724 date=1318007410' Alıntı:
şöyle bi şık daha koyalım toyota avensis yerine wv passat la giderdim aynı paraya bi sürü şık var kubota ne bizim bölgede hiç yok unutmuşlar herhalde nası oldu bafra ovası
sanayiye yolun düşerse bir gün bir passatla sonra avensisle farkı görürsün avensis dediğin araba Türkiye de en az servise giden araba ....
haklısın abi
Kemal YILAN link=topic=47188.msg451713#msg451713 date=1318006498' Alıntı:
ben ne aptalmışım o zaman 30 bin liram batmış ki bana gidip kubota almışım tüh ....... haftaya cuma gelin buyyrun sungurluya koşalım envai çeşit dilediğiniz 85 bg traktörle hatamı yapmışız yoksa doğrumu bu arada kubota m8540 96 bin tl m9540 100 bin tl dir ALLAH CÜMLE İSTEYEN KARDEŞİME ABİMİZE NASİP ETSİN ancak lütfen karalama yapmayalım biri tam otamatik pulluk biri değil

avensis en az sanayiye gidebilir o zaman mersedes olsun hadi onu geç pasat 3 defa gider 5 lira verir senin avensis gider 1 defa 15 verir bu da gerçek traktörün hayırlı olsun anlamıyorum 3-4 çeşit traktör varken neden diğerleri arabada da iki çeşit vardır biri mersedes öteki diğerleri diye traktörde en azın dan 3-4 çeşit varken niye diğerleri paranızmı çok hadi çok olsa fendt alırsınız diğer şıkkı saymıcam

Şimdi birde şöyle bi olay var.. Her iki markayada saygılıyım lakin; bizim buralarda bi alışveriş şekli vardır.. Adam fuarda veya bayide gaza gelir, alır bir 4x4 traktör, sevinçlidir, ayakları yere basmaz v.s. 2 gün sonra aklı başına gelir ve bayiye 1-2 elçi alıp döner.
Şöyle der; bu motor benim avludan dönmüyo.:):S düşünmek lazım avluda 2 manevra yapıp dönersin, asıl dönmediği hesabın uymaması. Traktör avluda dönmesede olur da tralalarda kolay dönmesi gerekir.
Şimdi fiyat olarak bakarsak Tümo herkesin avlusunda döner, bende dahil. Fakat küçük tarlalarda dönmez ve günde 100-200 defa fazladan ileri geri yaparsan buda yakıta yansır.
Kubota ise herkesin avlusundan dönmez, çünkü fiyatı dudak uçuklatacak kadar var. Ama herkesin en küçük tarlasında dahi rahatlıkla döner, hatta hobby bahçeni, evin yanında ki bostanı v.s. bile 8540 ile işleyebilirsin

kameracı bitarafını yırtacaktı kubotanın rezilligi diye gecin böyle şeyleri tümosan kadar dandik motor varmı ne konfor ne özellik 50yıl önceki teknolojiyi kullanıyor neymiş kılasik model daha cok tutuluyormuş tahminim 3000dv basmış motor patlayacaktı tümosan reklamı başka bişeu degil kubota kullanmadım ama tümoya on basar

fanatik liği olan gider alır kubota beğeniyorsanız alın abi adam yerli traktör almak istiyor en azından parçası var vs ayrıca 74-80 le 90-80 güzel traktör emsallerine göre