Tümosan&erkunt\pancar sulama&çapa\Tümosan bakım :)

Ynt: Tümosan&erkunt\pancar sulama&çapa\Tümosan bakım :)

pusat link=topic=66121.msg750256#msg750256 date=1370359553' Alıntı:
2012 model 65 eko kılımayı gectim vitesler ve koltuklar uyumlu olsa süper olacak
alırken oturduğunda konforunu çözemedinmi yada sonradanmı ayıkdın

hımm valla kuzeninde olsa traktörünü vermesi iyi bişi ben babama bile vermiyorum sadece ben kullanıyorum yanlışlıkla bi çukura girsem duruyorum hemen kontrol editorum sonra biniyorum bazen kuzenlere veriyorum onlar giriyor hemen kızıyorum sonra bana küsüyolar grin-*-s

zehriduman link=topic=66121.msg750413#msg750413 date=1370414366' Alıntı:
hımm valla kuzeninde olsa traktörünü vermesi iyi bişi ben babama bile vermiyorum sadece ben kullanıyorum yanlışlıkla bi çukura girsem duruyorum hemen kontrol editorum sonra biniyorum bazen kuzenlere veriyorum onlar giriyor hemen kızıyorum sonra bana küsüyolar grin-*-s
:) abi bende emanete kendi malımdan iyi bakarım ondan herkes tereddütsüz verirler yani kaz gelecek yerden tavuk esirgenmez :)

pusat link=topic=66121.msg750472#msg750472 date=1370438016' Alıntı:
:) abi bende emanete kendi malımdan iyi bakarım ondan herkes tereddütsüz verirler yani kaz gelecek yerden tavuk esirgenmez :)
iyiymiş valla bizde mümkün deyil vermez bazen çift için kültüvatörü alıyorum bakıyorum adam arkamdan gelmiş kuytubi köşeden beni izliyo acaba kırılırmı :D

zehriduman link=topic=66121.msg750475#msg750475 date=1370438426' Alıntı:
iyiymiş valla bizde mümkün deyil vermez bazen çift için kültüvatörü alıyorum bakıyorum adam arkamdan gelmiş kuytubi köşeden beni izliyo acaba kırılırmı :D
öyle adamlardan ne bişey alacan nede bişey verecen her şey karşılıklı anlş-*s