TÜMOSAN & ERKUNT PULLUKTA

Ynt: TÜMOSAN & ERKUNT PULLUKTA

dün sivasın kangal ilçesine tokatdan erkunt getirdiler satmaya 4 taneydi 4düde 90lıkdı inceledim gerçekden adamlar güzel yapmışlar çok heybetli duruyor kalıplı babayiğit duruyor yalnız traktör sanki giderken zorlanıyo gibi kendini sıkıyo hepsine bakdık hepside aynı ağır yapmışlar ve traktör kendini zor götürüyor göze hitap ediyor ama gönüle deil güç yok görsellik 10 numara ama göründüğü gibi gidişi yok iyice soğudum erkuntdan ıh-*-s

Emin Ünal link=topic=54420.msg575711#msg575711 date=1333734706' Alıntı:
İşin espirisi abi,Tümosan daha oturaklı ve sağlam olduğu için öyle söyledim...Sonuçta ikiside Türkiyemizin malı.. :)

yok zaten bende şakasına dedim emin kardeşim yanlış anlama

o erkunt zf şanzumanlıdır zf ler seri gidemez zaten vites seçeneğinden dolayı ikinci viteslede çekemediğinden tümolar erkuntları madara etmişler grin-*-s grin-*-s grin-*-s grin-*-s

şerefli1 link=topic=54420.msg575719#msg575719 date=1333735174' Alıntı:
yok zaten bende şakasına dedim emin kardeşim yanlış anlama

o erkunt zf şanzumanlıdır zf ler seri gidemez zaten vites seçeneğinden dolayı ikinci viteslede çekemediğinden tümolar erkuntları madara etmişler grin-*-s grin-*-s grin-*-s grin-*-s
:)

Killedby link=topic=54420.msg575710#msg575710 date=1333734697' Alıntı:
valla abi bizim köyde hiç kubota yok olmayıncada insan nası olduğunu bilmio sadece burdan baktıklarımızla bi fikir sahibi olmaya çalışıyoruz
Eskilde hem imam hemde rençberlik yapan Divriğiden arkadaşım Çapan abi 8 ay önce kubota alacağım dediğimde bana almamam için çok tavsiyelerde bulundu çekinceleri bildik servisiydi parçasıydı 2 ay önce aradı yav Mustafam bu canavarı sen nerden bildinde aldın dedi ön yargılı olmamak lazım satılan onca traktörde daha şanzumanı inen motoru sökülen makina yok ....