Tümosan Maxıma 8105 Hanemize Hayırlı Olsun[Lüleburgaz]

Trakkulüp

Merhaba arkadaslar.Foruma uzun zamandır giremiyordum.Tanıyan bilen arkadaslarımız kusura bakmasın.Şimdi ki paylaşımım geçtiğimiz yaza girmeden önce mayıs ayında aldığımız Tümosan maxima 8105 ile olacak.2017 model 800 saatte aldım.Şuan yaklaşık 1100 saat oldu.Ciddi bir problemle henuz karşılaşmadım.Aldığımda jantları içe kapalıydı çemberden açtırmış olduk daha hoş ve rahat oldu.Hemen hemen tüm işlemlerde kullandım,balya,pulluk,aysan,potinger,ilaç,gübre işçilikte gayet guzel iş çıkarıyor.Ön yargım yok.hidrolikleri kuvvetli yakıtı ve çekişi gayet iyi.Sık sık paylaşım yapmaya çalışacağım herkese keyifli forumlar

Son düzenleme:
Hayırlı olsun İskender, yazın aldınız galiba.

Genel olarak sade ve çekişi çok güzel makine Tümosan, eğer kalite olarak bazı talihsizlikler yaşamasa idi 90 lı yıllardaki ve 2000 lerin başındaki kıvamı korumayı başarsaydı şimdi bu pahalılıkta rekabetçi fiyat ile satışları neredeyse peynir ekmek gibi olurdu, buna rağmen satışları iyi.

Trakkulüp

Merhaba arkadaslar.Foruma uzun zamandır giremiyordum.Tanıyan bilen arkadaslarımız kusura bakmasın.Şimdi ki paylaşımım geçtiğimiz yaza girmeden önce mayıs ayında aldığımız Tümosan maxima 8105 ile olacak.2017 model 800 saatte aldım.Şuan yaklaşık 1100 saat oldu.Ciddi bir problemle henuz karşılaşmadım.Aldığımda jantları içe kapalıydı çemberden açtırmış olduk daha hoş ve rahat oldu.Hemen hemen tüm işlemlerde kullandım,balya,pulluk,aysan,potinger,ilaç,gübre işçilikte gayet guzel iş çıkarıyor.Ön yargım yok.hidrolikleri kuvvetli yakıtı ve çekişi gayet iyi.Sık sık paylaşım yapmaya çalışacağım herkese keyifli forumlar

Hayırlısı olsun güle güle kullanın

Hayirli olsun yaza bizde dusunuyoruz ikinci tumoyu 8105 niyetndeyiz
Sağolun tesekkurler.8105 güçlü makina tavsiye ederim
Hayırlı olsun İskender, yazın aldınız galiba.

Genel olarak sade ve çekişi çok güzel makine Tümosan, eğer kalite olarak bazı talihsizlikler yaşamasa idi 90 lı yıllardaki ve 2000 lerin başındaki kıvamı korumayı başarsaydı şimdi bu pahalılıkta rekabetçi fiyat ile satışları neredeyse peynir ekmek gibi olurdu, buna rağmen satışları iyi.
Sağolasın İsmail,şimdikiler o yıllardaki gibi değil belki ama bilinçli ve bakımlı kullanıldıktan sonra çok ciddi problemler açacaığını düşünmüyorum.bu yaz düzenli olarak saman bağladım her işi yaptım kolay işlerde değil çoğu zaten paylaşımda mevcut buna kıyasla şuanki dönemde kullanılcak traktör gerçekten
Hayırlı uğurlu olsun abi iyi günlerde kullanın
Kardesim çok sağol
Hayırlı uğurlu olsun ıyi günlerde kullanın, hanenize bereket getirsin, tekeri düz bassın inşallah.
Sağolun cümlemizin işi bereketli olsun
Hayırli olsun gule gule kullanin sosyal medyadan devamli taipteyz [emoji846]
Aynen Cemal takipteyiz çok sağol😊
Çok sağolun
Hayırlı olsun cok guclu bir traktör ses yalitimi cok kötü, bol arizali
Sağolun,birazda iyimser düşünme dönemindeyiz lüks ve konfor artık 500 binden başlıyor
Hayırlı bereketli olsun
Sağolasın abi

Hayırlı olsun İskender güle güle kullanın. Fiyat / performans olarak şuan piyasada en mantıklısı gibi duruyor. Fiyatlar uçtu TD' lere bile 250 bin lira istiyorlar. Onlara kıyasla Tümosan daha cazip ve aynı işi yapıyor. Bu 16 vites miydi?
Erkan sağolasın piyasa şuan gerçekten çok yüksek bence lüks ve rahattan önce artık ekonomi düşünülmeli tümosan şuan bana göre jdnin de caseninde yapyığı işi yapabilecek bi traktör yeterki bilinçli temiz kullanılsın arıza yaşamadım ama olsada artık yaptırıp kullanıcaz işimizi görecek yaptığı işin hakkını veren traktör